RX580 satılır mı?

ReznooW

Megapat
Makaleler
1
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Kuyumcu
RX580 4 GB kartıma 2600TL fiyat geldi. Düşük mü yoksa değerinde mi satıp daha güçlüsünü alabilir miyim? Mining furyası çıktığından beri piyasan umudu kestim takipte etmiyorum o yüzden.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX580 4 GB kartıma 2600TL fiyat geldi. Düşük mü yoksa değerinde mi satıp daha güçlüsünü alabilir miyim? Mining furyası çıktığından beri piyasan umudu kestim takipte etmiyorum o yüzden.

Bana düşük geldi hocam 2600TL hak ettiğini düşünmüyorum o kartın.

Ucuzamı veriyorum anlamadım piyasaya sövüyoruz da en azından kaosdan yararlanalım.

Satıp üstüne başka kart almayacaksınız, bırakın kalsın. Ama her neyse bunu sorgulamak benim haddime değil tabii, satacaksanız biraz daha fiyatı indirirseniz iyi olur (en az 2000, o da satılmaz ise).

Piyasa böyleyken ucuza satmak istemiyorum satarsam Max 400-500 koyarım daha kötü kart ya da ortada kalmak istemiyorum sıfır-ikinci el (garantili) tavsiyeniz var mı?

Piyasa böyleyken ucuza satmak istemiyorum satarsam Max 400-500 koyarım daha kötü kart ya da ortada kalmak istemiyorum sıfır-ikinci el (garantili) tavsiyeniz var mı?

Hocam 580 dengi katı tekrar alamazsınız o paraya hiç satmayın üstüne bir 2K daha ekleyince belki bir dengi oluyor.

Geri
Yukarı