RX580 sistem için kasa ve PSU önerisi

Syropiel

Centipat
Daha fazla  
Sistem özellikleri RX580 8 GB, XPG hunter 8+8 GB RAM 3200 MHz + ASUS Prime B450M-K II + AMD Ryzen 5 3600 için PSU ve kasa öneriniz varsa bekliyoruz. (PSU en azından 80+ Bronze ve 650W olursa daha iyi olur.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu ürün bu bütçede Türkiye'de bulunabilenlerin en iyilerinden. Yalnız söyleyeyim, satıcıyla ilgili en ufak bir fikrim bile yok. Sadece ürünü öneriyorum.

PSU için 2000'e çıkarsanız bu var;

Ama gerek yok. 650W için;

Tercih edilebilir.

Kasa da önerebilir misin?
Bir süredir bu işlerle çok ilgilenmiyorum. Hangi kasalar yeni çıktı, fiyatına göre hangisi bulunabilir, Türkiye'de hangileri daha uygun fiyatlıdır emin değilim. PSU pazarı nispeten daha az değiştiği ve araştırması benim için kolay olduğu için onu önerdim ama kasa işini burada daha çok vakit geçiren arkadaşlar daha iyi bilir. Önerilen kasalara yorum yaparım ama bir bakıp.

Bir süredir bu işlerle çok ilgilenmiyorum. Hangi kasalar yeni çıktı, fiyatına göre hangisi bulunabilir, Türkiye'de hangileri daha uygun fiyatlıdır emin değilim. PSU pazarı nispeten daha az değiştiği ve araştırması benim için kolay olduğu için onu önerdim ama kasa işini burada daha çok vakit geçiren arkadaşlar daha iyi bilir. Önerilen kasalara yorum yaparım ama bir bakıp.
Sağolun bekliyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı