RX580 sistem ne kadar eder?

Sen hiç monitörü biliyor musun? 60Hz sıradan 24inc monitör 500TL'ye getirim sana bu monitörü.

Senin gibi verenler olur zaten sorun yok. Ben lafımın arkasındayım 7'den fazla etmez ha diyorsan sana i5 10400F 16 GB RAM 1080 makineyı vereyim 8E senin gözünde 10bin eder oda zaten :)

Ekran kartı hariç parçaların değeri 3500 TL ekran kartı dahil sen 5000 TL'ye o ekran kartını vereyim dedin topla bakayım. En kötüsüden hesapladım.
Burada gelip insanların kafasını karistirma. Hadi selametle.

Ekran kartı hariç parçaların değeri 3500 TL ekran kartı dahil sen 5000 TL'ye o ekran kartını vereyim dedin topla bakayım. En kötüsüden hesapladım.

😂😂😂😂😂😂😂 Hangi parçalar 3500TL.
Etti dostum sen hangi ülkede yaşıyorsun.
😂😂😂😂😂😂😂 Hangi parçalar 3500TL.
Etti dostum sen hangi ülkede yaşıyorsun.

I5 9600K / HYPERX 8X2 3200 MHZ DDR4 RAM ASUS TUF Z370 ANAKART - Masaüstü Bilgisayar Donanımları Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 938379132 al sana 9. nesil işlemciyle beraber bir de k işlemci :D

@Daylight Art bro hahaha ne içindi ya doğru düzgün cevap ver hatalı konuştuğumu düşünüyorsan düzelt ya da boş boş emoji atma.

Kusura bakma alındıysanız. Sadece söylediklerin komik geldi o yüzden o emojiyi attım. Sebebi düşük fiyat verenlere aldırmayın demişsin. Bir ürünün o an ki piyasada edeceği fiyatı söylemek cidden bu kadar rahatsız edici olmamalı. Piyasayı bilen kişi zaten vereceği fiyatı biliyordur o yüzden daha fazla bir şey demiyorum. İyi günler size.

Kusura bakma alındıysanız. Sadece söylediklerin komik geldi o yüzden o emojiyi attım. Sebebi düşük fiyat verenlere aldırmayın demişsin. Bir ürünün o an ki piyasada edeceği fiyatı söylemek cidden bu kadar rahatsız edici olmamalı. Piyasayı bilen kişi zaten vereceği fiyatı biliyordur o yüzden daha fazla bir şey demiyorum. İyi günler size.

Ürünlerin piyasada edeceği fiyatlardan gayet haberdar biri olarak o an sadece hızlıca düşüncemi yazmak ile ilgiliydim burada herhangi bir komik bir durum olmadığı için yazma gereği duydum iyi günler.

Yeni konular

Geri
Yukarı