RX580 ve R5 1600 AF sistemin ederi nedir?

Evet okul için. Taşınabilir olması gerekiyor mecburen.

Elindeki sisteme kıyasla gözle görülür performans kaybetmeyeceğin cihazları takip edersin artık. İşlemci kısmının sorun olacağını sanmıyorum ama ekran kartında 5500M seviyesi iyi olur diye düşünüyorum. İkinci el iyi olur.

Elindeki sisteme kıyasla gözle görülür performans kaybetmeyeceğin cihazları takip edersin artık. İşlemci kısmının sorun olacağını sanmıyorum ama ekran kartında 5500M seviyesi iyi olur diye düşünüyorum. İkinci el iyi olur.
Garantinin bitmesi bilgisayarın fiyatını ne kadar etkiler dersiniz 6 ay sonra satmaya kalksam?

Çok kararsız kaldım ya. Şimdi satsam 3-6 ay arası görüntü vermeye yarayan kötü bir bilgisayarla kalmak zorundayım. Satmasam yaza bilgisayarımın ve laptopların fiyatının ne olacağı belli değil.

Garantinin bitmesi bilgisayarın fiyatını ne kadar etkiler dersiniz 6 ay sonra satmaya kalksam?

Çok kararsız kaldım ya. Şimdi satsam 3-6 ay arası görüntü vermeye yarayan kötü bir bilgisayarla kalmak zorundayım. Satmasam yaza bilgisayarımın ve laptopların fiyatının ne olacağı belli değil.

O biraz da senin satış yeteneğine kalmış. Garanti bitmesi tabii alıcıda bir soru işareti oluşturur ama orada aklına gireceksin çünkü bu insanların en büyük korkusu "1 hafta sonra bozulursa ne halt yerim" kısmıdır. Garantisi bitse bile bu aletler 5 seneyi çok rahat devirir, hiç zorlamadım hepsi ilk günkü gibi vesaire biraz yağlayacaksın. Genelde çoğu kişi marka ve modele bakar almayı kafaya koydularsa garanti kısmını yalnızca fiyat kırmak için kullanırlar.

O biraz da senin satış yeteneğine kalmış. Garanti bitmesi tabii alıcıda bir soru işareti oluşturur ama orada aklına gireceksin çünkü bu insanların en büyük korkusu "1 hafta sonra bozulursa ne halt yerim" kısmıdır. Garantisi bitse bile bu aletler 5 seneyi çok rahat devirir, hiç zorlamadım hepsi ilk günkü gibi vesaire biraz yağlayacaksın. Genelde çoğu kişi marka ve modele bakar almayı kafaya koydularsa garanti kısmını yalnızca fiyat kırmak için kullanırlar.
Hocam henüz cevap vermedim alıcıya. Hala kararsızım.
Şimdi satarsam min 2, max yazın laptop alacağım. Alacağım sürede de külüstür kullanmam gerekiyor. Satarsam en azından elimde para olacağı garanti laptop alacağım zaman.
Satmazsam 8 ay daha kullanacağım. Ancak yazın satabilir miyim o garanti değil. Satamazsam laptop için ekstra para çıkarmam gerek o da çok zorlayacak.

Fiyat değil de derdim bu. Sizin fikriniz nedir?
Edit: Laptop alacağım derken 12-13K'lık bir şey alabileceğim tahmini.

Son düzenleme:
Hocam henüz cevap vermedim alıcıya. Hala kararsızım.
Şimdi satarsam min 2, max yazın laptop alacağım. Alacağım sürede de külüstür kullanmam gerekiyor. Satarsam en azından elimde para olacağı garanti laptop alacağım zaman.
Satmazsam 8 ay daha kullanacağım. Ancak yazın satabilir miyim o garanti değil. Satamazsam laptop için ekstra para çıkarmam gerek o da çok zorlayacak.

Fiyat değil de derdim bu. Sizin fikriniz nedir?

Dizüstüne geçecek olan sensin bu 8500 TL bu sürede ne olur bilinmez. İşler daha kötüye giderse o 8500 TL'nin değeri olur 6000 TL. Bu piyasa koşullarında durum böyle, elinde TL tuttuğun her hafta eksi yazıyorsun. Dövizden ayrı ekran kartı ve işlemci piyasasının fiyatını düşürecek bir haber de göremiyorum önümüzdeki aylar için.

1-2 hafta içerisinde dizüstü almayacaksan neden bugünden satmayı planlıyorsun? Bırak dursun alet bugün 8500 TL veren varsa 1 ay sonra da olacak. Malı elde tutmak TL tutmaktan daha iyidir.

1-2 hafta içerisinde dizüstü almayacaksan neden bugünden satmayı planlıyorsun? Bırak dursun alet bugün 8500 TL veren varsa 1 ay sonra da olarak. Malı elde tutmak TL tutmaktan daha iyidir.
Dolar veya altın olarak tutmayı planlıyorum zaten.

1-2 hafta içerisinde dizüstü almayacaksan neden bugünden satmayı planlıyorsun?
Yazın satamam diye endişeliyim. Ya da uyguna vermek zorunda kalırım diye. Bilgisayar uzun süredir ilanda olmasına rağmen ancak teklif geldi. Bulunduğum ilin de etkisi var galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı