RX580 ve Ryzen 5 2600 sistemde Valorant yüksek FPS'de kasıyor

homageforsatan

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Son 2 aydır Valorant'ta ortalama 180FPS aldığım halde oyunum kasıyor. V-Sync açıp sorunu ortadan kaldırıyordum ancak artık V-Sync acıkken bile kasıyor. Drivlerlar güncel halde. Sıcaklıklar 60 dereceyi gecmiyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Yardımcı olabilecek varsa cok sevinirim.
  • RX580 8 GB
  • Ryzen 5 2600
  • 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Son 2 aydır Valorant'ta ortalama 180FPS aldığım halde oyunum kasıyor. V-Sync açıp sorunu ortadan kaldırıyordum ancak artık V-Sync acıkken bile kasıyor. Drivlerlar güncel halde. Sıcaklıklar 60 dereceyi gecmiyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. Yardımcı olabilecek varsa cok sevinirim.
  • RX580 8 GB
  • Ryzen 5 2600
  • 16 GB RAM
180 FPS ile kasıyor dediğin yırtılma mı var tam anlayamadım?

180 FPS ile kasıyor dediğin yırtılma mı var tam anlayamadım?
vsync kapalıyken yırtılma oluyor ve kasıyor.Normalde vsync açıyordum ne yırtılma oluyordu ne de kasma ama şu an vysnc açıkken de kasıyor oyun 2 ay öncesine kadar akıcı şekilde oynayabiliyordum
Monitörünüz 60 Hz ise ondan kaynaklanıyor olabilir.
144hz
Sadece valorantta mı?
evet
AMD Radeon Software'ye girip ekran kartları bölümünün fotoğrafını atar mısın?

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    679,9 KB · Görüntüleme: 80
Aynı Sistem Bende Var Valoranta Kasma Yaşamamıştın 1 2 Saat Oynamıştım Sadece Ama Zula da Dediğin Gibi Sıkıntılar Yaşıyorum işlemci Mi Sıkıntı Ekran Kartımı Bilmiyorum Bende burada Bilen Arkadaşların Yorumlarını Bekliyorum🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı