RX580 WattMan Hatası

roskevv1907

Hectopat
Yer
Çorlu/TEKİRDAĞ
Artık yıldırma derecesine getiren hata hiçbir şey oynayamıyorum bazen masaüstünde bile hata verdiği oluyor, ekran kartı sürücüsü zaman aşımına uğradı ekran kartınızı güncelleyin diyor, fakat güncel olan sürümü kullanıyorum.
RX580 8 GB
Gigabyte B450M S2H
16 GB RAM
Ryzen 5 2600 sistem özellikleri.

Son düzenleyen: Moderatör:
@CANERION Oyun içi değerleri takip etmek için kursun zaten. Dediğim gibi RX 580 zaten şuan stok halde. Afterburner'ı önermiyorum. Radeon Software hem daha detaylı hemde daha kullanışlı.
AMD'nin yazılımı 4400 MHz olan işlemciyi 3100 olarak gösteriyor, güvenilir değil.

Artık yıldırma derecesine getiren hata hiçbir şey oynayamıyorum bazen masaüstünde bile hata verdiği oluyor, ekran kartı sürücüsü zaman aşımına uğradı ekran kartınızı güncelleyin diyor, fakat güncel olan sürümü kullanıyorum.
RX580 8 GB
Gigabyte B450M S2H
16 GB RAM
Ryzen 5 2600 sistem özellikleri.
Brom benim sistemin aynısı sadece 4 Gb ekran kartı benimki bendede aynısını veriyordu silkerler diyip yeni sistem aldım kafayı yersin yoksa.

@UluErdem25 Afterburner, Radeon Software'a göre çöp dedim. Kendi tecrübemde. O çöp sözü lafın gelişiydi yoksa Afterburner'ı bende kullanıyorum fakat sadece oyun içi anlık değerleri takip etmek için. Bu türlü işlemlerde *bence* Radeon Software çok daha kullanışlı ve kolay. Var mı itiraz?

@UluErdem25 Afterburner, Radeon Software'a göre çöp dedim. Kendi tecrübemde. O çöp sözü lafın gelişiydi yoksa Afterburner'ı bende kullanıyorum fakat sadece oyun içi anlık değerleri takip etmek için. Bu türlü işlemlerde *bence* Radeon Software çok daha kullanışlı ve kolay. Var mı itiraz?

Hocam neyse bunu tartışmaya gerek yok, tercih etmeyebilirsiniz ancak işlevini sorunsuz yerine getiren uygulamaya tercih etmediğiniz için çöp demenizi yersiz buldum. Konu sahibinin işini görecek kullanışlı bir uygulama.

Yeni konular

Geri
Yukarı