RX590 Nitro+ SE FurMark sonucu yorumlama

Basan

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selamünaleyküm, bayramınız mübarek olsun!
RX590 Nitro+ SE 8 GB ekran kartım var. FurMark testi yaptım fakat ayarları nasıl olmalı bilmiyorum. Araştırıp 1080p (FHD) 8X MSAA olarak yaptım. 15dk yap diyorlar fakat çok kısa sürüyor, kendi kendini kapatıyor, anlamadım. Arkada Discord açık bir şekilde yaptım, fan seviyesi %47'lerde gezdi. Anlamıyorum bunları. Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle selamünaleyküm, bayramınız mübarek olsun!
RX590 Nitro+ SE 8 GB ekran kartım var. FurMark testi yaptım fakat ayarları nasıl olmalı bilmiyorum. Araştırıp 1080p (FHD) 8X MSAA olarak yaptım. 15dk yap diyorlar fakat çok kısa sürüyor, kendi kendini kapatıyor, anlamadım. Arkada Discord açık bir şekilde yaptım, fan seviyesi %47'lerde gezdi. Anlamıyorum bunları. Yorumlarınızı bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)

Eki Görüntüle 1021814
Sıcaklıklar biraz fazla ancak bu kart için kabul edilebilir.

Birde 0X MSAA ayarında deneyebilirsiniz. Kullandığınız kasaya göre sıcaklık değerleri çok iyi diyebilirim. Zaten RX 590 ekran kartından bahsediyoruz. XFX RX 590 ekran kartım için undervolt ve fan ayarına rağmen FurMark testinde 78-80 dereceleri görüyorum. Gerçi benim kullandığım modelin soğutma performansı berbat olduğu için böyle.

Geri
Yukarı