RX6600 5288TL!

Neden forspoken vermediklerini sordum. Sonuç olarak AMD kendi kampanyasında belirtiyor verilecek oyunları. Cevap yok daha, bekliyorum.

Teşekkürler hocam.

Neden forspoken vermediklerini sordum. Sonuç olarak AMD kendi kampanyasında belirtiyor verilecek oyunları. Cevap yok daha, bekliyorum.

Hocam var mı bir gelişme bana cevap geldi 14 gün içerisinde promosyon kodlarınız gönderilecektir dediler.

Son düzenleme:
Yok hocam bana daha cevap gelmedi maalesef. Forspoken versinler de kalan ikisi çok umrumda değil valla :D
Dostlar cevap geldi, AMD'nin sitesindeki aynı tarifeyi uyguluyorlarmış. Yani şunu:
J59u34KKUDbV3ER9.png

Sitede yanlışlık varsa düzeltelim dediler, yanlışlık olan yeri yazdım. Yani RX6600 alanlara Sniper Elite 5 olmayacak ama Forspoken olacak sanırım.

Dostlar cevap geldi, AMD'nin sitesindeki aynı tarifeyi uyguluyorlarmış. Yani şunu:
Eki Görüntüle 1433469

Sitede yanlışlık varsa düzeltelim dediler, yanlışlık olan yeri yazdım. Yani RX6600 alanlara Sniper Elite 5 olmayacak ama Forspoken olacak sanırım.
Kodu bana gönderdiler AMD sitesine girdiğimde Saints Row ve Sniper Elite 5 veriyor normalde Forspoken gösteriyor😏

Yeni konular

Geri
Yukarı