RX6600 BF 2042 yükleme ekranında takılma oluyor

İşletim sistemi
Windows 11

394919

Hectopat
Makaleler
1
RAM
Corsair Vengeance Rs Rgb 3600mhz 8x2
SSD veya HDD modeli
WD Green 480gb m2 nvme ssd
Ekran kartı
Asus Rx6600
Anakart
Gigabyte B450m H
İşlemci
Ryzen 5 3600
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar yükleme ekranının bazı kısımlarında bu kasılmalar oluyor bazı kısımlarında olmuyor. Oyun haritaya attıktan sonra ki 15-20 saniye civarıda takılmalar oluyor fakat sonrasında oyunumu hiçbir kasma olmadan oynuyorum. Oyunun menü, silah upgrade kısmında vs bu kasmalar olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 saat önce 1660 Ti- i5 9400F sistemde oynadım ve böyle bir takılma olmadı hiç. Oyun içi sorun yaşamıyorsanız kafaya takmayın bence.

1 saat önce 1660 Ti- i5 9400F sistemde oynadım ve böyle bir takılma olmadı hiç. Oyun içi sorun yaşamıyorsanız kafaya takmayın bence.
Yok hocam oyun içi akıyor hiç bi sorun yok sadece değişiğime gitti bu durum .

Valorantta olmuyor ama Forza 5 , Starwars , Bf2042 gibi oyunlarda oluyor .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Arkadaşlar yükleme ekranının bazı kısımlarında bu kasılmalar oluyor bazı kısımlarında olmuyor. Oyun haritaya attıktan sonra ki 15-20 saniye civarıda takılmalar oluyor fakat sonrasında oyunumu hiçbir kasma olmadan oynuyorum. Oyunun menü, silah upgrade kısmında vs bu kasmalar olmuyor.
Harita yükleniyordur. İlk girdiğinde kasması normal.

DirectX 12 açık mı?

Geri
Yukarı