RX6600-i3-10100F CoD Warzone darboğaz

sametkarataas

Hectopat
RAM
XPG 8GB 3200MHZ
Ekran kartı
RX6600 8GB
Anakart
Asus H-410M-E
İşlemci
İntel I3-10100F
Merhaba, i3-10100F sistemime 2-3 hafta önce Amazon üzerinden 8 GB RX6600 ekran kartı yükseltmesi yaptım. Fakat videolarda gördüğümden daha düşük FPS ve GPU kullanımı alıyorum. GPU kullanımını en fazla bir anlık %70 gördüm. RAM'imin 8 GB olması bu kadar büyük fark yaratır mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (17).png
    Ekran Görüntüsü (17).png
    2,2 MB · Görüntüleme: 25
  • Ekran Görüntüsü (18).png
    Ekran Görüntüsü (18).png
    704,6 KB · Görüntüleme: 26
  • Ekran Görüntüsü (19).png
    Ekran Görüntüsü (19).png
    717,9 KB · Görüntüleme: 28
Merhaba, i3-10100F sistemime 2-3 hafta önce Amazon üzerinden 8 GB RX6600 ekran kartı yükseltmesi yaptım. Fakat videolarda gördüğümden daha düşük FPS ve GPU kullanımı alıyorum. GPU kullanımını en fazla bir anlık %70 gördüm. RAM'imin 8 GB olması bu kadar büyük fark yaratır mı?
Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam bir adet daha 8 RAM alın. Problem çözülür.

Yaratır, Warzone RAM'i ve işlemciyi adeta ısıran bir oyun.

Hocam bir adet daha 8 RAM alın. Problem çözülür.

Sırf Warzone için RAM almıştım sezon 2 de çok drop giriyordu.

Teşekkür ederim, bundan önce Ballistix 8 GB RAM kullanıyordum fakat aynısını bulamamıştım ve XPG aldım 2 adet. Ve hiç ellemediğim bir RAM slotum bozukmuş ve garantiye verene kadar böyle kullanmak zorundayım :D
Güncelleme:

Grafiklerden her şeyi açtım, kökledim. Render resoulition 150.
40-70 arası bir FPS alıyorum.
Sistemi bu ikili ile kullanmamı önerir misiniz?
Ekran kartını iade edip RX6500 alınır mı?

Sırf Warzone için RAM almıştım sezon 2 de çok drop giriyordu.

Ne hikmetse bana drop girmiyor.

Teşekkür ederim, bundan önce Ballistix 8 GB RAM kullanıyordum fakat aynısını bulamamıştım ve XPG aldım 2 adet. Ve hiç ellemediğim bir RAM slotum bozukmuş ve garantiye verene kadar böyle kullanmak zorundayım :D
Güncelleme:

Grafiklerden her şeyi açtım, kökledim. Render resoulition 150.
40-70 arası bir FPS alıyorum.
Sistemi bu ikili ile kullanmamı önerir misiniz?
Ekran kartını iade edip RX6500 alınır mı?

Ne hikmetse bana drop girmiyor.
O zamanlar i5 7400 ve 1050 ti kullanıyordum onunda etkisi vardı ama Rami 16 yapınca droplar kesildi.

Benimde Asus b460m-k anakartim bozuldu USB over drive sorunu yüzünden servispoint isimli yetkili servise gitti sorunu yazmama rağmen 10 gündür sadece inceliyorlar ne hikmetse bunu hesapa katarak gönderin.

Geri
Yukarı