RX6600 sistem alınır mı?

MakeMyDay

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Uluslararası Ticaret
Merhaba Technopat Ailesi,

Teknobiyotik'ten bu sistemi almalı mıyım?

Link:AMD Ryzen 5 3600 3.6GHz, RX6600 8GB, 8GB Ram, 480GB SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik

Bütün parçalarına detaylı bakarsınız sevinirim.

1-) Fiyatı makul mu?
2-) Teknobiyotik'ten bu sistemi almalı mıyım? Teknobiyotik nasıldır?
3-) RAM'i 16GB yapmayı düşünüyorum. Seçebileceklerimin arasından hangi RAM'i tercih etmeliyim?

Monitör dahil yaklaşık 15.000TL'ye arkadaşıma sistem alacağız.
Technopat kullanıcılarına sormadan bir iş yapmak istemedim.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Alınmaz kötü. Monitörle beraber bu ikili iyidir.

Almamam için beni bilinçlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim, bu yanlıştan dönmüş oldum.

Ek olarak @kino Üstat sizin bilgili olduğunuzu ve bir çok forumdaşa yardımda bulunduğunuzu görüyorum zaten hep ve attığınız sistemi de almak isterdim ama maalesef o firmadan alamam. Gaming Gen TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler! konum var. Asla o firmaya güvenemem ve bu süreçten sonra benim dışımda mağdur yaşayan 50'den fazla kişi ile sohbet bile etmiştim. (50 az bile)
Keşke o fiyata o sistem başka bir firmadan olsaydı. Örneğin game garaj, itopya vsvs gibi.
Dİrekt olarak arkadaşım için satın alabilirdim.
Monitör olarak ise zaten tam olarak belirttiğiniz monitörü almayı düşünüyoruz/düşünüyorduk.

Almamam için beni bilinçlendirdiğiniz için çok teşekkür ederim, bu yanlıştan dönmüş oldum.

Ek olarak @kino Üstat sizin bilgili olduğunuzu ve birçok forumdaşa yardımda bulunduğunuzu görüyorum zaten hep ve attığınız sistemi de almak isterdim ama maalesef o firmadan alamam. Gaming Gen TR ile yaşadığım süreç ve tüm gerçekler! Konum var. Asla o firmaya güvenemem ve bu süreçten sonra benim dışımda mağdur yaşayan 50'den fazla kişi ile sohbet bile etmiştim. (50 az bile)
Keşke o fiyata o sistem başka bir firmadan olsaydı. Örneğin GameGaraj, İtopya vsvs gibi.
Dİrekt olarak arkadaşım için satın alabilirdim.
Monitör olarak ise zaten tam olarak belirttiğiniz monitörü almayı düşünüyoruz/düşünüyorduk.
Sizin konunuzu hatırlıyorum. Çok sorunlu bir süreçti ve tekrardan geçmiş olsun. RX6600 temelli bir OEM sistemi kendiniz kurabilirsiniz. Yine giriş seviyesi Intel 12. Nesilden yana devam edilebilir ya da R3 3300X-R5 3600 nezdinde B550 bir anakartın bulunduğu bir yöne doğru gidilebilir. Belki daha pahalı olur ama en azından yolunuzu siz belirlersiniz.

Birde almışken 12. nesil intel alırsan iyi olur. İleride PCI 4.0'ın önemi artabilir. Ben şuan sistem topluyorum RX 6600 yanına 12100F sipariş ettim bakalım.

Alınmaz kötü. Monitörle beraber bu ikili iyidir.

PSU sorun çıkarır mı?

Geri
Yukarı