Oyun Ryse: Son of rome 4,62 TL

Oyunu indirdim ve biraz oynadım, gerçekten de optimizasyon sorunu var. Oyununda 140FPS gördüğüm de oldu 30FPS gördüğüm de, 60FPS gördüğüm yerlerde bile sanki oyun kasıyormuş gibi. Sabit 60FPS oynanabilse çok güzel oyun olacak gibi duruyor. Sorunlarına rağmen bence bu fiyata alınır. Çok önceden YouTube'dan kısa bir kısmını izlemiştim bu oyunun, açılış sahnesinden hatırladım.
Hikaye oyunu mu yoksa multiplayer mı arkadaşlar?
Hikaye oyunu ancak çok oyunculu kısmı da var gözüküyor henüz denemedim.

Oyunu indirdim ve biraz oynadım, gerçekten de optimizasyon sorunu var. Oyununda 140FPS gördüğüm de oldu 30FPS gördüğüm de, 60FPS gördüğüm yerlerde bile sanki oyun kasıyormuş gibi. Sabit 60FPS oynanabilse çok güzel oyun olacak gibi duruyor. Sorunlarına rağmen bence bu fiyata alınır. Çok önceden YouTube'dan kısa bir kısmını izlemiştim bu oyunun, açılış sahnesinden hatırladım.

Hikaye oyunu ancak çok oyunculu kısmı da var gözüküyor henüz denemedim.

Origin açıkken deneyin vs. diyorlar ben onu da denemiştim nafile o zamanlar GTX 1070 vardı dedim ayarları komple fulleyeyim bare en azından 30 FPS en üst seviyede oynayayım dedim grafikler çok yoğun ve güzel ama 30 FPS çok akıcı gelmedi bana.

Oyunu aldım ve bitirdim. Gayet zevk aldım, hayatımda harcadığım en iyi 4 liraydı.
Oyunun eksileri:
Aşırı optimizasyon sorunu.
Tekrara düşen dövüş mekaniği.

Bunlar dışında harika keyif aldım fiyatına kesinlikle değer.

Kesinlikle alınır. Çok beğenerek bitirmiştim. Oynamayan varsa bu fiyata kaçırmasın alsın oynasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı