Satıldı Temiz PSU, HDD ve Kasa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhabalar öncelikle. Elimdeki sistemi konsol almak için satıyorum. Herhangi bir sorunu yok ve bütün parçaların ilk sahibiyim. Parça olarak satış için teklif veriniz. Kütahya/Tavşanlıdan elden, diğer illere kargo ile gönderebilirim. Pazarlık payı yoktur.

Ryzen 2600 6 ay garantili, kutulu, faturalı, stok fanlı Satıldı.
RX 580 Nitro+ 4 GB Kutulu, faturalı, garantisi bitti, termal macununu Arctic MX4 ile bu hafta değiştirdim Satıldı.
XPG Gammix D10 3000MHz 8x2 Ömür boyu garantili, kutulu, faturalı Satıldı. @mReeX
B450M Bazooka 6 ay garantili, kutulu, faturalı 500 TL
High Power 600W 80+ Kutulu, faturalı, garantisi bitti 300 TL
WD Blue 7200 RPM 1 TB Faturalı, garantisi bitti 220 TL
860 EVO 500 GB 4.5 yıl garantili, faturalı, kutulu Satıldı. @Saint Lucia
Raidmax Alpha Prime Garantisi yok, ekstra Arctic P12 fanlı. 400 TL

Kasanın hava akışı kötü olduğu için ön camını çıkarıp sıcak silikon ile sineklik teli yapıştırdım, öyle kullanıyorum. Camı duruyor, istenirse eski haline çevirip öyle de teslim edebilirim. Ekran kartını undervoltlu kullanıyorum. Undervolt ile 60 dereceyi normal şekilde ise 75 dereceyi geçmiyor. Parçalara yapmamı istediğiniz test varsa yapabilirim. Eğer fiyat size göre yüksekse bunu belirtebilirsiniz.

Normal bir kullanıcıyım. Mining, overclock yapmadım. Yazları kullanmadım memlekette olduğumdan dolayı. Kasanın temizliğini yaptım. Termal macun değişimini yaptım.

Takas olarak sadece PS4 Fat/Slim ve Xbox Series X kabul ediyorum. Başka bir ürünle takas teklif etmeyiniz.

İletişim: [email protected]

Kasanın iç tarafında Akasanın kırmızı led şeridi var. Tek renk rgb değil. Ön fanlardakinler kumandalı ARGB.Eki Görüntüle 952588Eki Görüntüle 952592
Merhaba anakartın tam özelliklerini veya linkini bırakabilir misiniz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı