Ryzen 3 2200G APU Valorant'ta kaç FPS verir?

Nessie43

Centipat
Daha fazla  
Başlıkda da belirttiğim gibi Ryzen 3 2200G APU bir bilgisayar almak istiyorum. Şu an en çok oynadığım oyun Valorant. Benchmarklara baktığımda bazıları 100-110 bazıları 65-70 FPS veriyor o yüzden kararsız kaldım. Bir de R3 2200G 8 GB RAM 250GB SSD'li bir sistem ne kadar PSU ister? Sorumu cevaplarsınız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlıkda da belirttiğim gibi Ryzen 3 2200G APU bir bilgisayar almak istiyorum. Şu an en çok oynadığım oyun Valorant. Benchmarklara baktığımda bazıları 100-110 bazıları 65-70 FPS veriyor o yüzden kararsız kaldım. Bir de R3 2200G 8 GB RAM 250GB SSD'li bir sistem ne kadar PSU ister? Sorumu cevaplarsınız sevinirim.

Aerocool VX Plus 400W alabilirsiniz ayrıca çift kanal RAM yapın yoksa çok düşük FPS alırsınız.

Bazı videolarda FPS farklı olması RAM den kaynaklı ve oyuna gelen güncellemeler ile oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
PSU ise 350-400W yeterlidir.

Şu anda 8 GB Single Channel RAM ile yüksek-orta karışık, 1280x1024 çözünürlükte hiç 90FPS aşağısı görmedim ama siz bir de Dual Channel RAM kullanırsanız gözle görülebilecek seviyede FPS'niz en az +30FPS artacaktır.
Sistem ne kadar PSU ister?

Ben 240W'lık bir eski bir PSU ile rahatlıkla kullanıyordum ama işlemci kablosu ve anakart kablosu yetişmediği için PSU değiştirdim.

Geri
Yukarı