Ryzen 3 2200G İçin Anakart Önerisi

berkantozgul

Hectopat
Daha fazla  
Ben 3 ay önce bir sistem toplama kararı aldım bu hafta bütün parçalarımı tamamladım. Tamamladım tamamlamasına ama kader yüzüme gülmedi topladım sistemden görüntü alamadım. Uzun uğraşlar sonucu neden görüntü alamadığımı öğrendim. Kullandığım anakart işlemcimle uyumlu fakat anakarta BIOS güncellemesi yapmak gerekiyormuş. Ne yaptım ettiysem de bir türlü güncelleyemedim aptal BIOS'u. Birçok yöntem denedim ama şartlar el vermedi. Artık gına geldiği için ben de bu işlemciyi direkt çalıştırabilecek anakart arıyorum. İşlemcimle uyumlu ve lanet olası BIOS güncellemesi yapmama gerek kalmadan açabilecek bir anakart. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim çünkü kafayı yemek üzereyim sistem topladığıma da pişman oldum keşke hazır alsaydım.
Elimdeki parçalar şunlar:
  • RAM: Gskill Aegis 8GB 2400MHz
  • İşlemci: AMD Ryzen 3 2200G (Bunun yerine Ryzen 3 1200 alacaktım o direkt çalışırdı anakartımla sanırım ama bu daha iyi bunu alın ayrıca aynı fiyat dediler Vatan'da ben de bunu almıştım almaz olaydım.)
  • Ekran Kartı: GTX 1050
  • Anakart:MSI A320M Pro-vh Plus (Ben bundan ümidi kestim verdiğim paraya acımıyorum yeni anakart alacağım sıfır parça ama çöpe atıcam artık.)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı