Ryzen 3 2200G - RX 6400 darboğaz yapar mı?

Teknolojik112

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Ryzen 3 2200G var RX 6400 aldım ama darboğaz yapmasından korkuyorum. Çünkü monitöre para yetişmediği için 768p monitör kullanacağım. Darboğaz yaşanır mı sizce?

Darboğaz olma ihtimali var, çünkü R3 2200G bi tık eski bir İşlemci.

4 Core 4 Thread olduğu için hem darboğaz olur hem de FPS dropları olur. Bence işlemciyi satıp yerine en azından 2. el Ryzen 1600 AF veya 2600 alabilirsiniz

Peki yüzde kaç civarı olur?
Ekran görüntüsü 2022-12-06 225603.png

😉

Artı bilgi PCI Express 3.0 bir anakart olan A320M kullandığın için o kart tam verimli çalışmaz.

Forum yine saçmalamış.
Darboğaz ufak olur hocam.

Bu siteye bakıp yorum yapmayın.

Saçmalamış? 1080p çözünürlükte bile yeni nesil veya işlemci gücü isteyen oyunlarda darboğaz yapacak bir işlemci, 768p çözünürlükte ağlar, FPS dropları yüzünden oyundan keyif alamaz. Zaten 2 satırlık olan konu içeriği okumadan başlığa göre yorum yazanlar var.

Saçmalamış? 1080p çözünürlükte bile yeni nesil veya işlemci gücü isteyen oyunlarda darboğaz yapacak bir işlemci, 768p çözünürlükte ağlar, FPS dropları yüzünden oyundan keyif alamaz. Zaten 2 satırlık olan konu içeriği okumadan başlığa göre yorum yazanlar var.
Hayır hocam o siteden değer almak yasak forumda size bir laf etmedim ama evet darboğaz hafifte olur büyükte oyundan oyuna göre değişir.Ben o siteden bakan kişi için söyledim hocam yanlış anlamayın. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı