Ryzen 3 2200G Sistem Toplama

MeteCAN

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Bir bilgisayar toplamaya karar verdim, tahminen ya yılbaşı indirimlerini veya yarı yıl indirimlerini bekliyorum.
Sistem başlıkta belirttiğim gibi Ryzen 3 2200G olucak diğer parçaları;
  • AMD Ryzen R3 2200G
  • MSI A320M PRO-VD/S AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200MHz
  • Gskill 8GB (2X4GB) Ripjaws V Siyah DDR4 3200MHz CL16 Dual
  • CORSAIR 120GB Force LE200 SATA 3.0 2.5" SSD (550MB Okuma/500MB
  • PowerBoost Royal Serisi VK-G1002S USB 3.0 Midtower Kasa
Şu an kullandığım sistemde 250GB hard disk ve 500W PSU var.
Sistemi itopyadan almak istiyorum. PSU'yla beraber gitsem toplarlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplarlar diye düşünüyorum çalışanlara bağlı. Bu arada o kasayı değiştirin o marka almayın kalitesi çok kötü. OC düşünceniz var ise veya ileride işlemci değiştirme, RAM arttırma düşüncesi 4 slotlu B450M-A seçin.

Toplarlar diye düşünüyorum çalışanlara bağlı. Bu arada o kasayı değiştirin o marka almayın kalitesi çok kötü. OC düşünceniz var ise veya ileride işlemci değiştirme, RAM arttırma düşüncesi 4 slotlu B450M-A seçin.
Teşekkürler. Başka bir 500tl civarı bir anakart önerebilirmisin ? Son olarak 4 slotlu ramlerde 4.2 takınca 2 slot gibi aynı fpsimi veriyor ?

Teşekkürler. Başka bir 500tl civarı bir anakart önerebilirmisin ? Son olarak 4 slotlu ramlerde 4.2 takınca 2 slot gibi aynı fpsimi veriyor ?
RAM 4x4 olursa daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı