Ryzen 3 2200G Sistem Toplama

MeteCAN

Kilopat
Daha fazla  
İyi günler. Bir bilgisayar toplamaya karar verdim, tahminen ya yılbaşı indirimlerini veya yarı yıl indirimlerini bekliyorum.
Sistem başlıkta belirttiğim gibi Ryzen 3 2200G olucak diğer parçaları;
  • AMD Ryzen R3 2200G
  • MSI A320M PRO-VD/S AMD A320 Soket AM4 DDR4 3200MHz
  • Gskill 8GB (2X4GB) Ripjaws V Siyah DDR4 3200MHz CL16 Dual
  • CORSAIR 120GB Force LE200 SATA 3.0 2.5" SSD (550MB Okuma/500MB
  • PowerBoost Royal Serisi VK-G1002S USB 3.0 Midtower Kasa
Şu an kullandığım sistemde 250GB hard disk ve 500W PSU var.
Sistemi itopyadan almak istiyorum. PSU'yla beraber gitsem toplarlar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplarlar diye düşünüyorum çalışanlara bağlı. Bu arada o kasayı değiştirin o marka almayın kalitesi çok kötü. OC düşünceniz var ise veya ileride işlemci değiştirme, RAM arttırma düşüncesi 4 slotlu B450M-A seçin.

Toplarlar diye düşünüyorum çalışanlara bağlı. Bu arada o kasayı değiştirin o marka almayın kalitesi çok kötü. OC düşünceniz var ise veya ileride işlemci değiştirme, RAM arttırma düşüncesi 4 slotlu B450M-A seçin.
Teşekkürler. Başka bir 500tl civarı bir anakart önerebilirmisin ? Son olarak 4 slotlu ramlerde 4.2 takınca 2 slot gibi aynı fpsimi veriyor ?

Teşekkürler. Başka bir 500tl civarı bir anakart önerebilirmisin ? Son olarak 4 slotlu ramlerde 4.2 takınca 2 slot gibi aynı fpsimi veriyor ?
RAM 4x4 olursa daha iyi olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı