Ryzen 3 2200G ve GTX 1050 Ti sistem alınır mı?

messcalito34

Decapat
Ben biraz uzak kaldım PC işlerine. Bu görseldeki sistemi almayı düşünüyorum. Ağırlıklı olarak Dota 2 oynayacağım ama arada CS:GO falan atarım, ne dersiniz alınır mı? Ayrıca bu PC için en verimli monitör ne önerirsiniz? Bir başka öneriye de ihtiyacım var. Dota 2 için headset, klavye, mouse, mouse pad bütçe 1K neler önerirsiniz? Şimdiden teşekkürler. Saygılar & sevgiler.

IMG_1762.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitör seçiminde kaç hz olacağına göre öneride bulunabiliriz.
Artics 5 (Aldığım fiyat 390TL, güncel minimum 650 )
Sensei 310
Klavye fazla önemli değil. :) TL'nin değer kaybı neticesinde tabi ürünlerin fiyatları rahatsız edici derecede arttı.

Anakartta iki tane bellek yuvası var. 2 tane 4 GB almak gibi bir hata yapmayın sonra benim gibi pişman olursunuz. Tek 8'lik alın. İlerde ek olarak 8'lik takmak istediğinizde yeri hazır olacak.
Arkadaşımızın dediği gibi 2 kit yerine tek modül alın. Dahili grafik işlemcisini kullanamayacaksınız. Bu yüzden aşrı bir performans kaybı yaşamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı