Ryzen 3 2300X boşta 95 derece oluyor

gksl3539

Femtopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Meslek
petshop işletmecisi
Merhabalar, Ryzen 3 2300X işlemcim var CPU sistem boşta iken 95 derecelere geliyor. Sistemi 3-5 kez yeniden başlattığımda düzeliyor. Boşta iken bir şey kullanıyor da gözükmüyor sistemden. Sizce neden böyle bir şey oluyor? Teşekkür ederim.

Daha önce ne indirdiniz ve arkada ne gibi işlemler var görev yöneticisi ile SS atarsanız iyi olabilir.
son zamanlarda bişey indirmedim macun değiştirttim sonra böyle yapmaya başladı bi süre sonra rest attıkça kesiliyor görev yöneticisine bakıyorum herhangi bir işlem görünmüyor .

sistem ağır şekilde kasıyor yalnız sensör etkiler mi bu durumu ?

Sensör etkilemez bu durumu. Kaspersky ile virüs taraması yap. Virüs bulaştırmış olabilirsin zira sistem sıcaklıklardan dolayı kasmamalı tabi oyun oynanmıyorsa.

Fan tam oturmuyor olabilir..
Tekrar söküp temizleyip deniycem ama zannetmiyorum tam oturmama durumu resttarta etkiler mi sizce ?
Sensör etkilemez bu durumu. Kaspersky ile virüs taraması yap. Virüs bulaştırmış olabilirsin zira sistem sıcaklıklardan dolayı kasmamalı tabi oyun oynanmıyorsa.
Sabah açıyorum boşta makina 95 i geçiyor bazen rest atarken bile zorlanıyor bilgisayar o derece kasıyor .

Yeni konular

Geri
Yukarı