Ryzen 3 3100 mü Ryzen 5 2600 mü?

Bulabilirseniz 3300X alın hocam Ryzen 5 3600 ile oyunda aynı performans veriyor. Eğer anakart değiştirip 10100 almak isterseniz oda oyunlarda 3100'den daha iyi performans verip 3300X ile aynı performansı veriyor. Soğutucu masrafına da gerek yok. Stok soğutucusu yetiyor işlemciye.
Intel'e geçmeyi düşünmedim değil aslında ama anakart fiyatları Ryzen'a göre daha pahalı, bütçem ise Ryzen 3 3100'e tam olarak yetiyor. Sanırım bi 2 yıl idare eder diye düşünüyorum, oyunları genellikle düşük ayarda oynuyorum, FPS değerleri çok önemli benim için genelde FPS oyunları oynuyorum.
Sizce burdan alınır mı?

Ben buradan aldım.
Garanti belgesi geldi,yani şaşıralacak bir durum değilde emin olmanız açısından söylüyorum :D
Birde yanında Steam oyun kodu verdiler.
Paketlemesi falanda gayet iyiyidi,öneririm.

Intel'e geçmeyi düşünmedim değil aslında ama anakart fiyatları Ryzen'a göre daha pahalı, bütçem ise Ryzen 3 3100'e tam olarak yetiyor. Sanırım bir 2 yıl idare eder diye düşünüyorum, oyunları genellikle düşük ayarda oynuyorum, FPS değerleri çok önemli benim için genelde FPS oyunları oynuyorum.

Sizce buradan alınır mı?

Haklısınız hocam. Intel'in soket geleceği ile alakalı kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Ama Intel yeni sokete geçtiği zaman biraz kullanıyor yine. Ondan dolayı 1200 pin biraz kullanılacak gibi geldi bana.

Intel'e geçmeyi düşünmedim değil aslında ama anakart fiyatları Ryzen'a göre daha pahalı, bütçem ise Ryzen 3 3100'e tam olarak yetiyor. Sanırım bi 2 yıl idare eder diye düşünüyorum, oyunları genellikle düşük ayarda oynuyorum, FPS değerleri çok önemli benim için genelde FPS oyunları oynuyorum.

Sizce burdan alınır mı?
Yorumları biraz sıkıntılı.

Ben buradan aldım.
Garanti belgesi geldi,yani şaşıralacak bir durum değilde emin olmanız açısından söylüyorum :D
Fiyatın uygun olması ve fanlı olması benim için önemli, hani 972 TL yerine 992 TL de verilir ama ucuzu varken 20 tl fazlasını vermek ne katar?

Hepsiburada üzerinden alayım diye düşünüyorum
Ben buradan aldım.
Fan ile mi gönderim yapıyorlar?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı