Ryzen 3 3100 ve 1660 Super düşük FPS veriyor

ByNexuS67

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bilgisayar aldım. Sistemi benden daha kötü olanların daha yüksek FPS aldığını fark ettim. Sorunu nedir?

Gigabyte b450m s2h
Zotac GTX 1660super
Ryzen 3 3100
Kingston 480gb SSD
Gskill 8gb ram
Valorant ve lolde farkettim şimdilik
Bende de aynı sistem var fark olarak sadece corsair 3000mhz 2x8 ram bir de ssd farklı, söylediğin iki oyunu da oynamıyorum ama o sistemle düşük fpsler almak zor bir ihtimal, sürücülerin güncel ve doğru olduğundan emin olun.

Hangi siteden bakıyorsunuz link atar mısınız?
Bir kere zaten 4/4 bir işlemci i3 9100F, Ryzen 3 3100 ise 4/8 bir işlemci

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CoD Warzone'daki FPS farkı çok büyük, Ryzen 3 3100 büyük fark atmış i3 9100F'e.

Bir kere zaten 4/4 bir işlemci i3-9100F, Ryzen 3 3100 ise 4/8 bir işlemci.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CoD Warzone'daki FPS farkı çok büyük, Ryzen 3 3100 büyük fark atmış i3-9100F'e.

Ya ben bir siteden bakıyorum da hatta Technopat'ta yasaklı bir siteymiş şimdi öğrendim oradan bakıyorum i3 yüzde 9 daha iyi gösteriyor da ondan söyledim.

Ya ben bir siteden bakıyorum da hatta Technopat'ta yasaklı bir siteymiş şimdi öğrendim oradan bakıyorum i3 yüzde 9 daha iyi gösteriyor da ondan söyledim.
O tarz sitelere güvenmeyin, kaldı ki Ryzen 3 3100 daha pahalı. Para tabii ki her şey değil biliyorum ancak bu işlemci boşuna daha pahalı değil, daha iyi olduğu için pahalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı