Ryzen 3 3100 ve GTX 1650 Super ses sorunu

kdrfthozdf

Centipat
Daha fazla  
Telefon mikrofonu ile baktım 40 50 DB fazla mı? Fazla kulak tırmalamıyor ama. GameGaraj'dan Neo 5A yı 1650 Super özelleştirmesiyle aldım. Bu GameGaraj'ın PSU'ları hangi marka Gamepower etiketi var ama.Bir kere 0 ve 1 oldu.

Son düzenleme:
Var atayım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arkada furmark chrome afterburner dosya gezgini açık ses biraz az geldi.

Son düzenleme:
Bilgisayardaki tüm fanları saydığımda 8 fanlı kasa kullanıyorum ve ekran kartı kullanılmasada da düşük devirli dönmeye devam ediyor. Ses bende de ortalama sizinki gibi korkulacak bir şey yok.

FurMark'ı açına bayağı bir yükseliyor. Ama galiba FurMark bayağı ağır bir test doğr muyum? Bu arada PSU kendi üretimimi ben FSP diye duymuştum.

Hocam attığınız videodan fan gürültüsünün yanında sanki bir coil whine gibi ses aldım ben, bileşenden çıkan ses coil Whine'a uyuyorsa sistem parçasını garantiye göndermenizi tavsiye ederim. Coil whine performans etkilemez fakat rahatsız edicidir.

Hocam attığınız videodan fan gürültüsünün yanında sanki bir coil whine gibi ses aldım ben, bileşenden çıkan ses coil Whine'a uyuyorsa sistem parçasını garantiye göndermenizi tavsiye ederim. Coil whine performans etkilemez fakat rahatsız edicidir.

Sanırsam ekran kartımda ince ses bir yok yani sinek gibi bir ses yok genel olarak kasa fanları ve ekran kartıdan ses geliyor o kadar fazla değil zaten rahatsız edicide değil sadece acaba bir sıkıntısı mı var diye sorduym.

Yeni konular

Geri
Yukarı