Ryzen 3 3200G Valorant'ta kac FPS verir?

Bütçenizi bilmiyorum lakin buradan alıp, en ucuz b450 anakarta ve en ucuz 2x8 RAM'e yükseltecek olursanız sisteminiz çok daha ileriye dönük ve çok daha performanslı sistem olacaktır. En kötü ihtimal B450 anakart sayesinde işlemcinize, AMD stock fanı ile elinizden gelen overclocku yapabilirsiniz. Attığınız linkte anakartı B450'ye yükseltemiyoruz ve RAMleri yükseltecek olursak çok üst seviye RAM seçmemiz gerekiyor. Benim dediklerimi yaptığınızda 3300 TL'ye geliyor sisteminiz. Şimdiden hayırlı olsun.
İleriki tarihlerde ekran kartı da alıp sistemi tamamlayabilirsiniz. İyi forumlar.

Hocam konuyla alakasız olucak ama ben size ram tavsiyesi yapmak istiyorum XPG Gammix D30 AX4U320088G16A-SR30 8GB (1x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Gaming (Oyuncu) Ram - incehesap.com eğer elinizde hali hazırda ram yoksa bunu tavsiye ederim 2666 mhz arasında fazla fiyat farkı yok
Abi bu pc yi alcam büyük ihtimal da EBA-APU/AMD RYZEN 3 3200G/8GB DDR4/240GB SSD/EBA PC | ITOPYA
Ram'i 2 yapcam bu sistemle valoda en az kaç fps alırım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :)
Abi bu pc yi alcam büyük ihtimal da EBA-APU/AMD RYZEN 3 3200G/8GB DDR4/240GB SSD/EBA PC | ITOPYA
Ram'i 2 yapcam bu sistemle valoda en az kaç fps alırım cevap verdiğiniz için teşekkür ederim :)
Bug oldu herhalde iki defa aynı şeyi attı kb iyi günler

Bug oldu herhalde iki defa aynı şeyi attı kb iyi günler
Sana şiddetle B450 ve üzeri anakart almanı tavsiye ediyorum. Bu videoda farkı görebilirsin. 10. dakikadan sonra başlıyor benchmark testleri haberin olsun. Ve senin istediğin PC'de B450'ye yükletme seçeneği yok, olan başka bir kasa seçmeni öneririm. Bir arkadaşım aldı zamanında demiştim ben de zamanında A320 değil B350 al diye(o zamanlar B350 vardı sadece) ve şu an işlemcisine overclock edemediğinden dolayı yeni aldığı ekran kartını besleyemiyor işlemcisi.

Not: Arkadaşımın işlemcisi R5 1600 ve ekran kartı da RTX 3060.

Sana şiddetle B450 ve üzeri anakart almanı tavsiye ediyorum. Bu videoda farkı görebilirsin. 10. dakikadan sonra başlıyor benchmark testleri haberin olsun. Ve senin istediğin PC'de B450'ye yükletme seçeneği yok, olan başka bir kasa seçmeni öneririm. Bir arkadaşım aldı zamanında demiştim ben de zamanında A320 değil B350 al diye(o zamanlar B350 vardı sadece) ve şu an işlemcisine overclock edemediğinden dolayı yeni aldığı ekran kartını besleyemiyor işlemcisi.

Not: Arkadaşımın işlemcisi R5 1600 ve ekran kartı da RTX 3060.
Sagol abi incehesapta aynısını buldum anakartinida B450 yaptım

Yeni konular

Geri
Yukarı