Ryzen 3 3200G vs 2200G

Fazla rahatsızlık vermeden son sorum olsun :) pubg steam için kısa vadede yeterli mi sizce ? çok fazla inceleme izledim. (düşük ayarlarda) kimisi 50-60 fps alıyor, kimisi 20-30 da kalıyor.

Fazla rahatsızlık vermeden son sorum olsun :) PUBG Steam için kısa vadede yeterli mi sizce? Çok fazla inceleme izledim. (düşük ayarlarda) kimisi 50-60 FPS alıyor, kimisi 20-30 da kalıyor.

Yeterli 720p Very Low ayarlarda 60FPS alabiliyorum kimi zaman kapalı alanlarda 60FPS'in üstünü görüyor ama muhakkat 2x8GB 3000MHz almalısınız. 2x4GB yetersiz bu zamanda.

Yeterli 720p Very Low ayarlarda 60FPS alabiliyorum kimi zaman kapalı alanlarda 60FPS'in üstünü görüyor ama muhakkat 2x8GB 3000MHz almalısınız. 2x4GB yetersiz bu zamanda.
Merhaba. Ben de gamegaraj'dan sistem toplamak istiyordum ama stok bitti. Acaba arada cok fark oluyor mu? Cok FPS farki ya da oyun performansi farki var mi?

Ileride bir GPU takarsam Ryzen 3 3200G 3'uncu jenerasyon oldugundan daha mi iyi olur? Daha iyi GPU besler mi?

Su an stok bittigi icin cok bozuldum (ve gamegaraj'in stoklarini yenilemesi aylar buluyor). Alsam ileride upgrade icin sikinti yasar miyim? Veya aralarinda cok FPS farki var mi?

Size bu kadar soru sordugum icin cok ozur dilerim ama bayagi stresliyim su an...
Cevaplariniz icin tesekkurler

Merhaba. Ben de GameGaraj'dan sistem toplamak istiyordum ama stok bitti. Acaba arada cok fark oluyor mu? Cok FPS farki ya da oyun performansi farki var mi?

Ileride bir GPU takarsam Ryzen 3 3200G 3'uncu jenerasyon oldugundan daha mi iyi olur? Daha iyi GPU besler mi?

Su an stok bittigi için cok bozuldum (ve GameGaraj'in stoklarini yenilemesi aylar buluyor). Alsam ileride upgrade için sikinti yasar miyim? Veya aralarinda cok FPS farki var mi?

Size bu kadar soru sordugum için cok ozur dilerim ama bayagi stresliyim su an...
Cevaplariniz için teşekkürler.

Aralarında neredeyse fark yok hocam. 2200G aldım diye hiç üzülmedim. Aralarında %5 fark ha var ha yok. YouTube üzerinden testlere bakabilirsiniz.

Daha iyi GPU besler mi?

3200G çok az farkla daha iyi GPU besler ama aradaki farkı anlamazsınız bile. Bu iki işlemcinin sınırı RX570 ve GTX1650S'dir. Bunlara bile zaman zaman darboğaz yapabiliyor.

Aralarında neredeyse fark yok hocam. 2200G aldım diye hiç üzülmedim. Aralarında %5 fark ha var ha yok. YouTube üzerinden testlere bakabilirsiniz.

3200G çok az farkla daha iyi GPU besler ama aradaki farkı anlamazsınız bile. Bu iki işlemcinin sınırı RX570 ve GTX1650S'dir. Bunlara bile zaman zaman darboğaz yapabiliyor.
Desteginiz icin cok tesekkurler kardesim

Hocam biraz komik gelebilir ama bu bütçede uzay montaj kullanabilirsiniz. Kasanın parası ile güzel eklemeler yapılabilir.

Arkadaşlar sistemi alalı 3 ay oldu. Konu tarihine baksanız keşke...

Geri
Yukarı