Ryzen 3 3250U bilgisayar oyun oynarken yeniden başlıyor

lraevnn

Femtopat
Daha fazla  
Bazı oyunlarda (Düşük sistemli oyunlar.) da olsa bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. Sistem hatalarında yeniden başlatma seçeneğini kapattım fakat herhangi bir sorun oluşur mu veyahut ne yapmam gerekiyor?

Bazı oyunlarda (düşük sistemli oyunlar.) Da olsa bilgisayar kendini yeniden başlatıyor. Sistem hatalarında yeniden başlatma seçeneğini kapattım fakat herhangi bir sorun oluşur mu veyahut ne yapmam gerekiyor?

Tam olarak nasıl bir hata? Bende masaüstü bir APU sistem kullanıyorum benim de oyun oynarken no Signal yazıyor ve yeniden başlatıyordu. Sorun ısınmadanmış termal macunu yeniledim düzeldi sıcaklık değerlerini test etmenizi öneririm eğer gereğinden fazla ise termal macun kaynaklı olabilir.

Tam olarak nasıl bir hata? Bende masaüstü bir APU sistem kullanıyorum benim de oyun oynarken no Signal yazıyor ve yeniden başlatıyordu. Sorun ısınmadanmış termal macunu yeniledim düzeldi sıcaklık değerlerini test etmenizi öneririm eğer gereğinden fazla ise termal macun kaynaklı olabilir.

Laptop kullanıyorum 1 sene oldu termal macun değişikliği yapmadım sıcaklık değerlerine bakınca her şey normal gözüküyor hatayı özetlemem gerekirse oyunun ortasında ekran kararıyor 2 saniye sonra yeniden başlama ekranı geliyor

Geri
Yukarı