Ryzen 3 3300X için AMD stok fan önerisi

funnybird

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba AMD Ryzen 3 3300X kullanıcısıyım normalde çok ısınan bir işlemci. Stock fan alacağım fakat hangisini alıcağımı bilmiyorum sizin öneriniz 3 tane stock fandan hangisi olurdu? (Performans ve ses açısından.)
Ben Wraith Prism düşündüm ama kullanmadığım için nasıl bir performans sergiler bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• download.png
    download.png
    623,3 KB · Görüntüleme: 36
Merhaba AMD Ryzen 3 3300X kullanıcısıyım normalde çok ısınan bir işlemci. Stock fan alacağım fakat hangisini alıcağımı bilmiyorum sizin öneriniz 3 tane stock fandan hangisi olurdu? (Performans ve ses açısından.)
Ben Wraith Prism düşündüm ama kullanmadığım için nasıl bir performans sergiler bilmiyorum.
Öncelikle kule tipi tavsiye ederim, soğutma için daha etkili tabii ki.
Wraith soğutucular arasında ise Prism güzel bir soğutmaya sahip ve görünüm olarak iyi.

Benim tavsiyem iyi bir kule tipi soğutucu. Hem ileriye dönük olur hem de ısınan işlemci sıcaklığını anakart yüzeyine aktarmaz.

Öncelikle kule tipi tavsiye ederim, soğutma için daha etkili tabii ki.
Wraith soğutucular arasında ise Prism güzel bir soğutmaya sahip ve görünüm olarak iyi.

Prism. Ben de 3300X kullanıyorum spire ile bir süre kullandım serin tutuyordu ama uçak motoruna dönüyordu fan, Stealth zaten soğutmuyor. Stok fanlar arasında en iyi Prism halleder.

Kule tipi hiç düşünmemiştim kule tipi olarak ne önerirsiniz? Ayrıca dediğinize göre Prism performans açısından iyi iş çıkarıyor peki çok ses verir mi?

Kule tipi hiç düşünmemiştim kule tipi olarak ne önerirsiniz? Ayrıca dediğinize göre Prism performans açısından iyi iş çıkarıyor peki çok ses verir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı