RYZEN 3 4100 sistemde Mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

RüştüEkinci

Femtopat
Daha fazla  
RAM
RİPJAWS V SİYAH 3200MHZ 16
SSD veya HDD modeli
KIOXIA EXCERIA 500 GB NVME M.2 SSD (1700MB)
Ekran kartı
GIGABYTE GEFORCE GTX 1650 D6 4GB 128 BİT
Anakart
GIGABYTE A320M
İşlemci
AMD RYZEN 3 4100
C:\Windows\MEMORY.DMP
C:\Windows\MiniDump:
Hiçbir şekilde dosyaları yok mavi ekran hatası alınca fakat nasıl yapacağım? Yardımcı olunuz.

Evet yapamadım işte. o dosyaları getiremiyorum ve'de mavi ekran alıyorum
Sorun olmaz.

Size atılan bağlantı, minidump dosyalarının oluşmaması ile alakalı. İsterseniz uygulayabilirsiniz.
Evet yapamadım işte. o dosyaları getiremiyorum ve'de mavi ekran alıyorum
Sorun olmaz.

Size atılan bağlantı, minidump dosyalarının oluşmaması ile alakalı. İsterseniz uygulayabilirsiniz.
evet o dosyaları getiremiyorum ve de mavi ekran alıyorum işte
Sorun olmaz.

BUDA TAMAMDIR BAKABİLİRSİNİZ.

Dosya Ekleri

• 5.png
    5.png
    110 KB · Görüntüleme: 20
  • 6.png
    6.png
    117 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Burada da sorun gözükmüyor. Chipsetinizi güncellediniz değil mi? Bu arada eğer işlemci üzerinde UV veya OV işlemi varsa kaldırın. İşlemciye etki edebilecek Tweak uygulamalarını kaldırın. BIOS ayarlarını sıfırlayın.

Burada da sorun gözükmüyor. Chipsetinizi güncellediniz değil mi? Bu arada eğer işlemci üzerinde UV veya OV işlemi varsa kaldırın. İşlemciye etki edebilecek Tweak uygulamalarını kaldırın. BIOS ayarlarını sıfırlayın.
OV , UV hiç bir şekilde. yüklü değil fakat Chipset NASIL güncel oldugunu bileceğiz yapacağız
?
ÜSTEKİ SANIRIM DEME
doğru deme
Direk setupu indirdim kurdum. karşıma hiç bir şekilde bişey gelmedi.

Dosya Ekleri

• ch.png
    ch.png
    122,9 KB · Görüntüleme: 16
  • ffff.png
    ffff.png
    30,1 KB · Görüntüleme: 17
  • CHSET.png
    CHSET.png
    2,9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
AMD Chipset Driver (BUNU İNDİRDİM KURDUM)
Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.
İNDİRDİM setupa bastım yükledi kendiliğinden gitti. doğru demee

Hocam rica ediyorum peşpeşe mesaj atmayı bırakın. Bir tane atmanızla on tane atmanız arasında fark yok. Attığım bağlantıyla kurduğunuz bağlantı aynı ise sorun yok demektir. Evet AMD Chipset Driver'ı kurmanız gerekiyordu.
1653251260071.png

Hocam rica ediyorum peşpeşe mesaj atmayı bırakın. Bir tane atmanızla on tane atmanız arasında fark yok. Attığım bağlantıyla kurduğunuz bağlantı aynı ise sorun yok demektir. Evet AMD Chipset Driver'ı kurmanız gerekiyordu.
Eki Görüntüle 1396671
Tamam Kusura Bakmayın Özür Dilerim. Tamam İndirdim Bastım Kurdum onu'da

Bir süre sistemi gözleyin. O esnada destek ekibinin size paylaşmış olduğu bağlantıdaki adımları uygulayarak minidump dosyasyı ayarlamalarını yapın.

Bi Siz bakarmısınız ben yapamadım cmd'ye ne yazacağımı yazdım bir kaç kod eror diyor bana ne yazılacağını bi söyleyin yapamadım onu 1.30 saat baktım ettim uğraştım olmadı
Bir süre sistemi gözleyin. O esnada destek ekibinin size paylaşmış olduğu bağlantıdaki adımları uygulayarak minidump dosyasyı ayarlamalarını yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı