Ryzen 3000 İşlemciler İçin ClockTuner Performans Artırma Aracı Yayınlandı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Ryzen 3000

AMD’den tamamen bağımsız olarak hazırlanan bu araç ile birlikte Zen 2 mimarili işlemcilerde optimum performans sunulacağı söyleniyor. 1usmus’un AMD Ryzen 3000 CPU’lar için hazırladığı ClockTuner performans artırma aracından ayrıntılı bir şekilde bahsetmiştik. Bu araç şu an indirmeye sunuldu ve herkes tarafından kullanılabilir. ClockTuner, Zen 2 Ryzen işlemci sahipleri için daha yüksek performans vaat ediyor. Bununla […]

Devamı: Ryzen 3000 İşlemciler İçin ClockTuner Performans Artırma Aracı Yayınlandı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

9. nesil Intel işlemciler için bir şey yok mu? Gerçi benimki sabit 4 GHz'de çalışıyor ama olsun.

Arkadaşlar AMD 3600 kullanıp deneyen varsa dinlemek isterim :)

Ben uğraşıyorum fakat hep "there is a need to increase LLC" hatasını alıyorum, test yapıyor fakat bu yazı çıkınca bir güvensizlik oluyor artıdan R5 3600 işlemcimin 6 çekirdeği gözüküyor fakat sadece 2 tane çekirdeğin bilgileri çalışıyor diğerleri boş.
Türkçe bir rehber olsa keşke :D.

Ben uğraşıyorum fakat hep "there is a need to increase LLC" hatasını alıyorum, test yapıyor fakat bu yazı çıkınca bir güvensizlik oluyor artıdan R5 3600 işlemcimin 6 çekirdeği gözüküyor fakat sadece 2 tane çekirdeğin bilgileri çalışıyor diğerleri boş.
Türkçe bir rehber olsa keşke :D.
Dün yaptım ben, program 1.25v 4.5 GHz ayarladı 😂

Geri
Yukarı