Çözüldü Ryzen 3400G sistem LoL'de düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Chagrined

Femtopat
Daha fazla  
RAM
corsair vengeance lpx 8x2 16 gb3000mhz
Ekran kartı
Sapphire Rx 6600
Anakart
Msı B450 Tomahawk Max
İşlemci
Ryzen 5 3400g
Elimde 3400G ve RX 6600 ikilisi var darboğaz yapıyor. Diğer oyunlarda hissedilmiyor ama League of Legends oyununda çokca hissediliyor. Hissedilmeyececk kadar OC yapmak istiyorum. Yardım ederseniz çok sevinirim.

Çözüm
Maalesef oynanamayacak kadar kötü ekran kartsız 3400G Vega 11 birimi ile oynarken bile daha iyiydi şu anda ekran kartı ile 80 FPS alıyorum FPS droplar donmalar takılmalar yaşıyorum. Sanki 80 değil de 45 FPS oynuyormuşum gibi.

Ayarları en yükseğe alıp bir de öyle deneyin, yükü ekran kartına atarsınız bu şekilde.
Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşıyorum LoL'de düşük FPS alıyorum bu sistemle yardımcı olabilecek var mı?

Sana cevap verebilmek ıçin şifre sıfırlayıp geldim ayarları olabildigince yukselt en yuksek yapıp karakter ana hatlarini falan her şeyi aç yük işlemciden ekran kartına biniyor şu an yayın bile açabiliyorum sıkıntı olmadan.

Sana cevap verebilmek ıçin şifre sıfırlayıp geldim ayarları olabildigince yukselt en yuksek yapıp karakter ana hatlarini falan her şeyi aç yük işlemciden ekran kartına biniyor şu an yayın bile açabiliyorum sıkıntı olmadan.
kanka şuan öyle deniyorum bende oldu sanki gibi bi bakalım sağol zahmet ettin yine de buralarda olursan sevinirim :)

kanka böyle discord falan açıkken arkada yine oluyor böyle takılma gibi çok sinir bozucu dediğini yapmama rağmen

Son düzenleme:
Kanka şu an öyle deniyorum bende oldu sanki gibi bir bakalım sağ ol zahmet ettin yine de buralarda olursan sevinirim :)

Kanka böyle Discord falan açıkken arkada yine oluyor böyle takılma gibi çok sinir bozucu dediğini yapmama rağmen.

2 gün önce sana cevap verip DC bırakmıştım ama yasakmış yasak yedim XD üzgünüm bende olmuyor ben anakart üzerinden program sayesinde islemciyi boostladım belkide o yuzden olmuyordur. Anakart markan nedir?

Ekran kartın MSI ise o şekildede açabiliyormussun.
kanka bende ayrıca bir ekran kartı yok işlemcinin ekran kartı bu dahili apu bu amd ryzen 5 3400 g vega graphics 11

kanka bende ayrıca bir ekran kartı yok işlemcinin ekran kartı bu dahili apu bu amd ryzen 5 3400 g vega graphics 11
ayrıca belirtmedim pardon senin ekran kartın ve anakartın benden farklı sadece işlemciler aynıymış

Son düzenleme:
Kanka bende ayrıca bir ekran kartı yok işlemcinin ekran kartı bu dahili APU bu AMD Ryzen 5 3400G Vega Graphics 11.

Ayrıca belirtmedim pardon senin ekran kartın ve anakartın benden farklı sadece işlemciler aynıymış.

Ben sadece APU kullanırkende orta yüksekte rahat bir şekilde oynayabiliyordum Vega 11 de.
RAM MHz'lerini kontrol ettin mi? Şu an kaçta çalışıyorlar.
Sen bana sistemlerimiz aynı deyince ben ekran kartında var sandım RAM MHz'lerini kontrol et ve varsayıyorum ki çift kanal RAM kullanıyorsun.

Ben sadece APU kullanırkende orta yüksekte rahat bir şekilde oynayabiliyordum Vega 11 de.
RAM MHz'lerini kontrol ettin mi? Şu an kaçta çalışıyorlar.
Sen bana sistemlerimiz aynı deyince ben ekran kartında var sandım RAM MHz'lerini kontrol et ve varsayıyorum ki çift kanal RAM kullanıyorsun.
evet kanka öyle çift 16 gb mhz lerine nerden bakabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı