Ryzen 3600 İçin 450 TL'ye Soğutucu Önerisi

Arctic Freezer 34 e-Sports Duo öneririm.
Bilişimport'un kendi sitesinde siyah renkte olanı yaklaşık 40 tl daha ucuz. Bunun sebebi sadece renk mi yoksa performans olarak da değişiklik var mı?

Bilişimport'un kendi sitesinde siyah renkte olanı yaklaşık 40 TL daha ucuz. Bunun sebebi sadece renk mi yoksa performans olarak da değişiklik var mı?

Ürünler birebir aynı tek fark renk hocam bir ara beyazı acayip pahalıydı mesela stok durumuna göre muhtemel fiyatlar belirleniyor.

Hocam aynı işlemciye sahibiz. Ben T6 Ultra kule tipi soğutucu + Mx-4 2019 edition birleşimini kullanıyorum. 4.5GHz'de bile rahatlıkla soğutuyor işlemciyi. Tavsiye ederim. 4.2GHz'de sabit olarak kullanıyorum stress testinde 55-56 derecelerde sabit kalıyor. Fiyatı toplamda 250 Lira civarı.

Hocam aynı işlemciye sahibiz. Ben T6 Ultra kule tipi soğutucu + Mx-4 2019 edition birleşimini kullanıyorum. 4.5GHz'de bile rahatlıkla soğutuyor işlemciyi. Tavsiye ederim. 4.2GHz'de sabit olarak kullanıyorum stress testinde 55-56 derecelerde sabit kalıyor. Fiyatı toplamda 250 Lira civarı.
Aklımda bulunsun hocam eğer bütçe çıkaramazsam T6'ya bakarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı