Ryzen 3600 sistem Big Sur EFI

Skreynn

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar buradaki EFI ile kurulum yaptım EFI dosyasını bölüntüye attım ama preboot yaptığımda ekran gelmiyor gri ekran çıkıyor sinyal yok demiyor. @iambmys9 Hocam bakar mısınız?

Anakart: TUF B450 Pro Gaming
GPU: RX 5600XT

Ben o EFI dosyasını yanlış hatırlamıyorsam en son 2 ay önce güncellemiştim. EFI dosyasının yeni gelen güncelleştirmeler ile güncellerseniz sorunsuz açılır diye düşünüyorum.

Hocam hata verdi yeni EFI. Kurulum ekranında dondu tekrar gireyim dedim bu seferde only Single RAM bank128 hatasını aldım. Eski EFI dosyasında gri ekranı halletmiştim ama sürekli kendi kendine reset atıyordu onu çözsek yeterdi aslında.
23 numaralı dosyanın adını config.plist olarak değiştir.
Hocam hata verdi yeni EFI. Kurulum ekranında dondu tekrar gireyim dedim bu seferde only Single RAM bank128 hatasını aldım. Eski EFI dosyasında gri ekranı halletmiştim ama sürekli kendi kendine reset atıyordu onu çözsek yeterdi aslında.
Sonuç bu hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şu an macOS dayım. EFI dosyasını herhangi bir oynama yapmadan direk bölüntüye mi atmam gerekiyor yoksa OpenCore Configurator ile iMac sürümü mü seçmem lazım?Zira iMac20,2 seçtiğim zaman this Version of macOS x is not supported on this platform hatası alıyorum

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı