Ryzen 4650G/4750G alınır mı?

Hatironn

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, benim şöyle bir sorum var. Güncel bir APU işlemci alsam, ekran kartı alana kadar ne kadar yeterli olur? Mesela şöyle bir işlemci.

Böyle işlemci nasıl performans verir? Bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, benim şöyle bir sorum var. Güncel bir APU işlemci alsam, ekran kartı alana kadar ne kadar yeterli olur? Mesela şöyle bir işlemci.

Böyle işlemci nasıl performans verir? Bilenler yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Eğer sonradan ekran kartı takacaksan nedne olmasın almayacaksan ekran kartlı bıse bul derım.

Tam olarak oyunları hangi detaylarda ve hangi çözünürlükte oynayacağınıza bağlı olarak değişir.
Ekran kartı alana kadar fazla beklenti içine girmezseniz işinizi görecektir. Şuanki piyasa koşullarında da malum ekran kartı fiyatları pahalı olduğunu düşünürsek.

Geri
Yukarı