Ryzen 5 1500X sistem nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Benim asıl cevap vermek istediğim olay şu. Hani siz dediniz ya "sağlam 700W PSU en az 300TL" diye. Ben de diyorum ki bu yanlış. Yanlış bilgi veriyorsunuz. Bakın çok daha uygun fiyata kaliteli bir 700W güç kaynağı bulunabiliyormuş.

Sağlamdan kasıt boşta fanı dönmüyor, kablolar sleeve ve flat, modüler ise enaşağı 350-400TL .

Yahu adam 470 alıcaksa VS450 yetecektir neden böyle extra aksiyona filan giriyosunuzki şimdi bi tarafta Corsair gibi bir firmanin PSU var diğer tarafta Xilence ve marka değeri yok sadece Alman malı diye alıcaksınız yarın PC yandığında keşke deme diye söylüyorum arkadaşın önerdiği sistemdede bence sadece değişmesi gereken PSU onuda aynı fiyata VS450 alırsanız işinizi görücektir.

VS450 yerine FSP 700w modeli alınabilir. Gelecekte yapacağı yükseltmeler için daha müsait ve olanaklı oluyor. Hiç mi anlam veremiyorsunuz bu duruma anlamıyorum. Koskoca sosyalde bir insanda hatalı bir şey söyleyince hatasını kabul etmiyor ya, ne desek boş valla.

VS450 yerine FSP 700w modeli alınabilir. Gelecekte yapacağı yükseltmeler için daha müsait ve olanaklı oluyor. Hiç mi anlam veremiyorsunuz bu duruma anlamıyorum. Koskoca sosyalde bir insanda hatalı bir şey söyleyince hatasını kabul etmiyor ya, ne desek boş valla.
Sistemi alıcak arkadaşın PSU modeline bakarsan 500W buradan çıkan sonuç demekki ileride yükseltme yapmayacak ki arkadaş CF yapmayacaksa VS450 RX480'i de besleyebilir gereksiz konuyu uzatıyorsunuz.

Siz uzatıyorsunuz. Hala haklı olduğunuzu göstermek için saçmalayıp duruyorsunuz. Yükseltme yapıp yapmayacağını nereden biliyorsun? Sordun mu ki? İlerleyen zamanlarda güçlü bir ekran kartı takmak isteyecek belki. Hayırdır fazla Watt zarar falan mı veriyor? Daha iyisini almak rahatsız mı ediyor sizi?

Siz uzatıyorsunuz. Hala haklı olduğunuzu göstermek için saçmalayıp duruyorsunuz. Yükseltme yapıp yapmayacağını nereden biliyorsun? Sordun mu ki? İlerleyen zamanlarda güçlü bir ekran kartı takmak isteyecek belki. Hayırdır fazla Watt zarar falan mı veriyor? Daha iyisini almak rahatsız mı ediyor sizi?
Tamam siz haklısınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı