Ryzen 5 1600 AF sistem döngüye girip açılmıyor

Harun66

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, benim kullandigim bilgisayar:
2x8 3000MHz RAM.
Ryzen 5 1600 AF işlemci.
ASUS ROG RX570 4 GB.
MSI B350 PC Mate.
650W 80+ PSU.

Bilgisayarı uzun saatler kullanan birisiyim, ağırlıkla oyunlarda. Geçen gün oyun oynarken bir anda ekran dondu kaldı. Sonra yeniden başlattım, sonrasinda ekran silik silik gidip gelmeye başladı. Fareyi birkaç saniye hareket ettiriyorum ve donuyor sürekli, videoda gördüğünüz döngüyü yaşıyorum. Bilgisayarı sıfırladım, çözülmedi. PSU'da sıkıntı vardır dedim. PSU degistirdim, yine aynı sorun. Videoyu arka kamera bozuk olduğundan ön kamera ile çektim, o yüzden yazılar falan ters gözüküyor ama sorun gözüküyor.

Herhangi bir video gözükmüyor.Ekran kartında problem olabileceğini düşünüyorum kablolarda temassızlık gibi şeyleri kontrol edin mümkünse başka bir ekran kartı ile deneyin.

Herhangi bir video gözükmüyor.Ekran kartında problem olabileceğini düşünüyorum kablolarda temassızlık gibi şeyleri kontrol edin mümkünse başka bir ekran kartı ile deneyin.
Video yüklüyorum ama çıkmıyor anlamadım

Geri
Yukarı