Ryzen 5 1600 boşta 100 derece

Çünkü 120 mm sıvı soğutucular gereksiz.
500 liraya alacağın güzel bir hava soğutma performans ve ses olarak çok daha iyi. Ayrıca böyle sorunlar yaşama ihtimalin yok. Demir parçası ve fan. Sıkıntı yaşarsan fanı değiştir, senelerce kullan. AiO tamiri ise çok daha zor.

Xigmatek, Game Booster gibi markalardan sıvı soğutma almak çok mantıksız. Hem pahalı, hem ürünlerinin arkasında duracak bir kişi bulamazsın. Muhattabın olmaz yani bir sıkıntı yaşasan. Önceden olabilirdi ama zaten sıvı soğutmayı açtığın için imkanı yok. Corsair gibi markalar, sıvı soğutma sızdırırsa sistemin masrafını ödüyor.

AiO'yu normalde kendin bile temizlememelisin, çünkü garanti dışı kalıyor ve riskli. Zaten o şekilde kullanılmak için tasarlandılar. 3-5 sene geçti temizleyeyim dersen belki olabilir.
Bilgisayarcıların çoğu bilgisayar toplamayı bile bilmediği için onlara ürün emanet etmek riskli.

Bu sistemi zaten 4 yil once toplamistim o zamana gore benim butceme gore toplanabilecek en iyi sistem buydu goturdugum bilgisayarcida da 4 5 kisi calisiyor bir kasa için hepsi kendi alaninda bilgili kisiler yani bilgisayar toplamayi bilmediklerini dusunmuyorum 😁
Hocam hayır çünkü borular tıkandığı için fanları mkleyip soğutmaya çalışıyor. Başka bir soğutucu takmaktan başka çaren yok sanırım.

Anladim en son care o olacak belliki, guzel sivi sogutucularda 100 dolardan basliyor o yuzden yeni fan almadan cozumunu bulmaya calisiyorum iste ama napicaksin...bu arada bilgisayari actiktan 10 15 dakika sonra bu sekilde sesler cikartmaya basliyor ne ayak bu? 🙃
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu sistemi zaten 4 yil once toplamistim o zamana gore benim butceme gore toplanabilecek en iyi sistem buydu goturdugum bilgisayarcida da 4 5 kisi calisiyor bir kasa için hepsi kendi alaninda bilgili kisiler yani bilgisayar toplamayi bilmediklerini dusunmuyorum 😁

Anladim en son care o olacak belliki, guzel sivi sogutucularda 100 dolardan basliyor o yuzden yeni fan almadan cozumunu bulmaya calisiyorum iste ama napicaksin...bu arada bilgisayari actiktan 10 15 dakika sonra bu sekilde sesler cikartmaya basliyor ne ayak bu? 🙃
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Fana bir şey temas ediyor olabilir mi?

Fana bir şey temas ediyor olabilir mi?

Yok milyon kere kontrol ettim bir şey temas etmiyor, bir tane vidasi gevsek kalmisti onu sikilastirdim hala ayni...
Yok milyon kere kontrol ettim bir şey temas etmiyor, bir tane vidasi gevsek kalmisti onu sikilastirdim hala ayni...

Niye bu kadar kizgin anlamıyorum sanarsan annesine kufur ettik.

Kulaklığım takılıydı ve öyle bir sesin geleceğini tahmin etmemiştim :D :D O nedir hocam öyle :D

Fan rahmetli olmuş sanırım. Stok soğutucu varsa onu kullanın, hayli hayli yeter.

Ya abicim adam niye normal su koysun milleti niye
mal belliyosunuz bilgisayarci adam bilmeyecekmi ozel sivisi oldugunu,pcyi alirkende dedi zaten ozel sivisi var bunun diye
Yahu kardeşim biz fikirlerimizi belirtiyoruz senin hayatını yaşamıyoruz ki bilelim aranızda nasıl sohbet geçtiğini sen burada söylenenleri deneyip sorununu bulacaksın bizlerde prof. değiliz fikir bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı