Ryzen 5 2400G sisteme idarelik ekran kartı önerisi

Hepsi son sürüm.

BIOS güncel mi?
Bunu yapmayı denedin mi? Genel olarak oyunlarda da çok etkili oluyor.

BIOS güncel mi?
Bunu yapmayı denedin mi? Genel olarak oyunlarda da çok etkili oluyor.
Bu arada VRAM im 256MB gözüküyor??? Onu ne yapacağım ?

Bu arada VRAM'im 256MB gözüküyor? Onu ne yapacağım?

Öyle gözükmesi lazım. Oyun açılınca VRAM'i oyuna göre ayarlayacak kendisi.

1617226214961.png

Sağ altta GPU belleği 8 GB olarak gözüküyorsa olmuştur.

Arkadaşın dediği gibi işlemci%100 kullanılırken gpum %50 kullanıyor. Napabilirim?

Bu konu hakkında ne yazık ki bir fikrim yok hocam. APU'larda darboğaz olmuyacak şekilde üretilir ve bu zamana kadar APU'da darboğaz yaşayan görmedim. Garantisi varsa servise gönderebilirsiniz. BIOS güncel değilse güncelleyin belki faydası olur.

Bu konu hakkında ne yazık ki bir fikrim yok hocam. APU'larda darboğaz olmuyacak şekilde üretilir ve bu zamana kadar APU'da darboğaz yaşayan görmedim. Garantisi varsa servise gönderebilirsiniz. BIOS güncel değilse güncelleyin belki faydası olur.
Bios için çok korkuyorum güncellemeye çok riskli burda elektrik kesintisi olabiliyor bide onunla uğraşmak istemiyorum. 2018 den beri güncellenmedi yapsam mı acaba ?

BIOS için çok korkuyorum güncellemeye çok riskli burada elektrik kesintisi olabiliyor bir de onunla uğraşmak istemiyorum. 2018'den beri güncellenmedi yapsam mı acaba?

2018'den bu yana uzun bir süre hocam. Kendiniz güncellemek yerine servise verip ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı