Satılık Ryzen 5 2600 - B450M S2H - RX 570 Nitro+ - 8GB RAM - 256 M2 SSD

theRiokoyos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
İLAN GÜNCELLENDİ.

Merhabalar. Üniversiteye hazırlık ve maddi sıkışıklıktan dolayı sistemimi satıyorum. Monitörüm bozuldu. Farem de standart internet kafe faresi. İşte kalan ve sattığım her şey aşağıda yazmaktadır.

Bilgisayarımın özellikleri:
İşlemci: Ryzen 5 2600
Anakart: Gigabyte B450M S2H
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000MHz
Ekran Kartı: Sapphire RX 570 Nitro+
HDD: 500GB SAMSUNG HDD 7200RPM + 500GB 7200RPM Toshiba HDD
SSD: James Donkey 256GB m2 NVMe SSD
İşlemci Fanı: Dark Freezer X94RD
Kasa: Aerocool Cylon Mini
Güç Kaynağı: Aerocool Cylon 500W 80+
Klavye: James Donkey 610S
Kulaklık: James Donkey 710
Sistemde gömülü orijinal Windows 10 key bulunmaktadır.

Tüm parçaların fotoğrafları zaten internette bulunmaktadır. Ciddi alıcılara tabiki fotoğraflarını detaylı olarak çekip atacağım. Tüm parçaların kutuları adıma faturaları durmaktadır. Ekran kartı hariç tüm parçalar adıma faturalıdır. Ekran kartını ikinci el almıştım. Kasayı yaz sıcağında yan kapağı açık kullanıyorum ağır render işleriyle uğraştığım için. Blender falan.

Aklımdaki fiyat 4000TL'dir.

E-Posta adresim: [email protected]
E-mail attıktan sonra cevap olarak da belirtirseniz güzel olur şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Merhaba hayırlı satışlar. İşlemcinizi tek satarsanız talibim.

Teşekkürler.

Merhabalar. Üniversiteye hazırlık ve maddi sıkışıklıktan dolayı sistemimi satıyorum. Monitörüm bozuldu. Farem de standart internet kafe faresi. İşte kalan ve sattığım her şey aşağıda yazmaktadır.

Bilgisayarımın özellikleri:
İşlemci: Ryzen 5 2600
Anakart: Gigabyte B450M S2H
RAM: Corsair Vengeance 8GB 3000MHz
Ekran Kartı: Sapphire RX 570 Nitro+
HDD: 500GB SAMSUNG HDD 7200RPM
SSD: James Donkey 256GB m2 NVMe SSD
İşlemci Fanı: Dark Freezer X94RD
Kasa: Aerocool Cylon Mini
Güç Kaynağı: Aerocool Cylon 500W 80+
Klavye: James Donkey 610S
Kulaklık: James Donkey 710
Sistemde gömülü orijinal Windows 10 key bulunmaktadır.

Tüm parçaların fotoğrafları zaten internette bulunmaktadır. Ciddi alıcılara tabiki fotoğraflarını detaylı olarak çekip atacağım. Tüm parçaların kutuları adıma faturaları durmaktadır. Ekran kartı hariç tüm parçalar adıma faturalıdır. Ekran kartını ikinci el almıştım. Kasayı yaz sıcağında yan kapağı açık kullanıyorum ağır render işleriyle uğraştığım için. Blender falan. Aklımda bir fiyat yok en yüksek fiyatı verene satarım.

E-Posta adresim: [email protected]
E-mail attıktan sonra cevap olarak da belirtirseniz güzel olur şimdiden teşekkürler.

Geri
Yukarı