Ryzen 5 2600 bilgisayarımı ikinci el satışta kaça satabilirim?

theRiokoyos

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhabalar, iyi günler. Nakit ihtiyacından dolayı kendi topladığım bilgisayarı satmam gerek. Ancak 2.el piyasası o kadar karışık ki artık ne kadar fiyat vermeliyim çözemedim. Yazacağım parçaların bulunduğu bir bilgisayarı 2.ele kaç TL'ye satabilirim? Tüm parçaların kutuları fişleri garantileri durmaktadır ve alalı henüz 1 sene olmuştur.

İşlemci: Ryzen 5 2600.
Anakart: Gigabyte B450M S2H.
RAM: Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz CL16.
Ekran kartı: Sapphire RX 570 Nitro+ 4 GB.
Depolama: James Donkey 256 GB M.2 SSD + Samsung 500GB 7200RPM HDD.
İşlemci soğutucu: Dark Freezer X94rd - kırmızı LED'li model.
Kasa: Aerocool Cylon mini.
Güç kaynağı: Aerocool Cylon 500W 80+ aktif PFC.
Ekipman: Sadece kulaklık vereceğim yanında. James Donkey 710.

3000 civarı edeceğini düşünüyorum.
Yorumunuz için teşekkürler. Piyasa araştırması yaparken RX 560 veya GTX 1050 Ti tarzında ekran kartı olan bilgisayarları bile 4.000 civarına gördüm. Kafam karıştı açıkçası. Ve satabiliyorlar da o fiyatlara. Geri kalan özellikleri de geneli İ5 7400 ve 8/16 GB ram oluyor. SSD genelinde görmedim.

Yorumunuz için teşekkürler. Piyasa araştırması yaparken RX 560 veya GTX 1050 Ti tarzında ekran kartı olan bilgisayarları bile 4.000 civarına gördüm. Kafam karıştı açıkçası. Ve satabiliyorlar da o fiyatlara. Geri kalan özellikleri de geneli İ5 7400 ve 8/16 GB ram oluyor. SSD genelinde görmedim.
Şehirden şehire fiyat değişikliği olabiliyor. Ben de olabilecek en minimumu söyledim. Bir de SSD çok da kaliteli olmadığı için biraz oradan fiyat düştüm. Yoksa normalde en az bu sistem 3500 eder.

Yeni konular

Geri
Yukarı