Ryzen 5 2600 GTX 1660 sistem

Vatan Bilgisayar'dan alacağım. Evet biliyorum başka sitelerde daha iyisini daha ucuza alabilirim ama Vatan'dan alacağım. Linkini attıgım sistem çok güzel lakin Rampage PSU'ya çok laf ediliyor o yüzden kararsız kaldım monitör dahil 5400 sistem bütçem var. Monitörde büyük ihtimalle ASUS 24" VG248QE 1ms 144Hz Full HD HDMI+DP 3D Gaming Monitör - Vatan Bilgisayar bunu alacağım ama kasa ve PSU konusunda sıkıntı yaşıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence kasa ve PSU sorun çıkarabilir. Bütçeyi biraz arttırıp ya da monitörü 75Hz yapıp hem daha güçlü hem de Cooler Master kasalı bu sistemi alabilirsiniz.

Aynı ekran kartının Ti modelini kullanıyorum. Linkteki modelde de aynı rezalet soğutma bloğu var foruma bakarsanız zaten görürsünüz sorun yaşayan insanları. RX570'li bir model alın başınız ağrımasın.

Kasa ve PSU kesin sorun çıkartır. GTX 1660 TUF ise fazla ısınır. Kimse tavsiye etmiyor. Vatan hariç başka sitelere yönelmeni tavsiye ederim paran cebinde kalır.

TUF model ekran kartlarında Asus biraz ucuza kaçmış ve kötü bir soğutmaya sahip. Aslında iyi bir şey beklerdim anakartları güzel.
Aynı ekran kartının Ti modelini kullanıyorum. Linkteki modelde de aynı rezalet soğutma bloğu var foruma bakarsanız zaten görürsünüz sorun yaşayan insanları. RX570'li bir model alın başınız ağrımasın.
1660 Rx590 la yarışıyor ve siz Rx570 öneriyorsunuz tebrikler.
Bence babanızı ikna edip internetten alın. Interneti Vatan'dan daha güvenli. Vatan deneyimlerimi paylaştığım konum var ve kendilerini çok küfür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı