Ryzen 5 2600 için 200 TL işlemci soğutucu önerisi

Tamam. T6 Ultra tam sizlik. Lakin niye o çöp kasayı aldınız ki? Neden? :(

Onu boş ver yan hesap açmış Turbox öneriyor komik olduğunu sanıyor.

Hocam zamanında PC'yi toplarken Vatan'da çok kasa seçeneğim yoktu en çok fanı olan kasa bu vardı bütçeme yönelik bu kasayı aldım hava sirkülasyonu iyi fakat işlemci anlamadığım sebepten ısınıyor stock fanda bu yüzden soğutucu almaya karar verdim.

Sen ekran kartı mı almıştın? :D ben HD5450 var sanmıştım. T6 Ultra al ama CPB'yi kapat gelene kadar tedirgin oluyorsan.

Evet hocam PC'yi çok ucuza koyduğumu düşünüp pazar günü Vatan'dan Gaming X 1660 aldım 6 taksitle :D.Bir de CPB'yi kapatırsam darboğaz veya bir sorun olur mu? 5450'yi de tozlu rafa kaldırdım.

Evet hocam PC'yi çok ucuza koyduğumu düşünüp pazar günü Vatan'dan Gaming X 1660 aldım 6 taksitle :D.Bir de CPB'yi kapatırsam darboğaz veya bir sorun olur mu? 5450'yi de tozlu rafa kaldırdım.
Kullanmıyorsan bana verebilirsin. 😏

Hiçbir sorun olmaz aksine işlemcin yüksek sıcaklıklara çıkmayacağı için daha sağlıklı olur.

T6 Ultra alınır aslında da anakartınız ATX olduğu için bu 3 fanlı modele de bakabilirsiniz.

Hiçbir sorun olmaz aksine işlemcin yüksek sıcaklıklara çıkmayacağı için daha sağlıklı olur.

Tamamdır hocam şimdi kapatmayı denyeceğim. 5450'yi yedekte tutuyorum yedek olarak işlevli bayağı :D.

T6 Ultra alınır aslında da anakartınız ATX olduğu için bu 3 fanlı modele de bakabilirsiniz.

Hocam oyun testlerini yaptım CPB kapalı şekilde GTA 5 Ultra ayarlarda ve Rise of the Tomb Raider Ultra ayarlarda 67 dereceyi geçmedi sanırım yeni bir soğtucu alana kadar beni idare eder miş gibi görünüyor https://www.hepsiburada.com/snowman...kOkQ26Lup7wIVa9bQU2HT3tw4-wsU7SUaAqU-EALw_wcB bu model sanki RAM'lerimle temas eder gibi düşnüyorum büyük gibi birazcık

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı