Ryzen 5 2600 için soğutucu önerisi

Bu fiyata en iyi seçenek:

Biraz daha çıkarım dersen hem performans hem görünüşü daha iyi:

224-XT-ARGB modeli ARGB olması dışında XT-R modelinden 3 derece daha sıcak çalışıyor. Bunu almaktansa XT-R alıp 1 tane de ilave Air Blazer 120R ilavesi yap, SE-234'e yaklaşırsın. Daha ucuz fiyata 2 fanlı soğutucu. Üstelik daha serin. :)
@chaoo RAM'lerine temas edecek kadar büyük soğutucu değiller.
İki model de değmeyecektir.

@BerkayZ87 R modelinin fanı daha iyi bu sitesinde belirtiliyor zaten ama RGB olmasını istiyorum dediği için o modeli önerdim. (Neden Red Led fan daha güçlü mantıklı gelmiyor yine de. :) ) Dediğiniz şekilde ekstra fan alıp bir konfigürasyon yapılabilir.

@BerkayZ87 R modelinin fanı daha iyi bu sitesinde belirtiliyor zaten ama RGB olmasını istiyorum dediği için o modeli önerdim. (Neden Red Led fan daha güçlü mantıklı gelmiyor yine de. :) ) Dediğiniz şekilde ekstra fan alıp bir konfigürasyon yapılabilir.
Screenshot_2021-04-13-17-35-59-874_com.android.chrome.jpg

:)

@BerkayZ87 R modelinin fanı daha iyi bu sitesinde belirtiliyor zaten ama RGB olmasını istiyorum dediği için o modeli önerdim. (Neden Red LED fan daha güçlü mantıklı gelmiyor yine de. :) ) Dediğiniz şekilde ekstra fan alıp bir konfigürasyon yapılabilir.
ARGB olunca fan kalitesinden kısıyorlar genelde. Hem güçlü fan hem ARGB olunca fiyatları 150 yapmaları gerek ama onu yaparlarsa da alınmaz çünkü 1 fana 150 vermek koyuyor. Air Blazer 120R gibi ucuz fiyata koymaktansa da ya ARGB koyuyorlar ya ARGB'siz güçlü fan koyuyorlar fiyatını aşağı çekmek için.

Yeni konular

Geri
Yukarı