Ryzen 5 2600 PC açılmıyor

Lukang

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar iyi günler, dün Windows'un film uygulamasında film izlerken ekran birdenbire durdu. Herhangi bir tuş çalışmıyordu, PC'yi kapattım tekrar açtığımda ise ekran hata verdi. No Signal entering the Power saving shorty diye bunun üzerine eski ekran kartimi taktım, PC'yi temizledim yine aynı hatayı verdi. Kasa önündeki 2 fan dönmüyor RGB çalışıyor, ekrana no Signal hatası veriyor. Bunun çözümü nedir? Sistemim aşağıda.
  • ASUS TUF B450 Plus Gaming.
  • AMD Ryzen 5 2600 3.4 GHz.
  • Corsair Vengeance 2x8.
  • ASUS Dual EVO RTX 2060 12 GB 192 bit.
  • Sharkoon 750 Gold Plus.
  • Samsung EVO 250 GB.
  • MSI MAG Forge 100M.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS pilini sök 30sn sonra geri tak, kasa içerisinde herhangi bir kabloda vidada ya da slot da gevşeklik veya oturmama var mı kontrol et, belleklerin ve ekran kartının slotlara oturan kısımlarını alkollü kulak çöpü ya da silgi ile temizleyebilirsin. Sonuç alamazsan farklı bir güç kaynağı bağla.

BIOS pilini sök 30sn sonra geri tak, kasa içerisinde herhangi bir kabloda vidada ya da slot da gevşeklik veya oturmama var mı kontrol et, belleklerin ve ekran kartının slotlara oturan kısımlarını alkollü kulak çöpü ya da silgi ile temizleyebilirsin. Sonuç alamazsan farklı bir güç kaynağı bağla.
Sorun aynı dediğinizi yaptım düzelmedi farklıda güç kaynağı yok

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı