Ryzen 5 2600 RX 580 sistem alınır mı?

BurakFİDAN

Centipat
En iyi cevaplar
0

Bu sistemi almayı düşünüyorum sizce alınır mı? Farkındayım, PSU ve RAM kalitesiz, bilgisayarı aldıktan sonra kalıtelı bir PSU ve 2x8 RAM alacağım. Bu durumda bu sistem alınır mı ve İncehesap güvenilir midir?

Caner Uncu

Zettapat
En iyi cevaplar
101
Kalitesiz olan RAM değil, SSD.

Bir de PSU masrafına gireceksiniz, ne anlami kalıyor o zaman?

Alınmaz. Toplam bütçen nedir, tek tek alabilir misin?

UBerk

Terapat
Süper Moderatör
En iyi cevaplar
99
Yer
Ankara
1650S veya 5500 XT daha mantıklı. Hazır almanızı önermem.

KS
BurakFİDAN

BurakFİDAN

Centipat
En iyi cevaplar
0
Bütçem max 4500, taksitle alabiliyorum ancak :/

Wense

Picopat
En iyi cevaplar
0
Size önerim şu; Her site'nin kampanyaları var bir şeyi daha ucuza almanız için. O kampanyaları bekleyip toplama yapıp, 4500 TL gibi bir bütçeye çok daha performans veren bir kasa elde edebilirsiniz. Tabii montaj olaylarını falan biliyorsanız. Fikiriniz size kalmış, incehesap güvenilirdir bana göre. Gaming gecelerinde sipariş etmiş olduğum ürünler çok kısa sürede elime ulaştı "1 ay" bekleme gibi bir durum yoktu satın almış olduğumda. 3-2 güne geldi hepsi onu söyleyebilirim, umarım iyi bir bilgisayar dizersiniz.

Son düzenleme:
KS
BurakFİDAN

BurakFİDAN

Centipat
En iyi cevaplar
0
Size önerim şu; Her site'nin kampanyaları var bir şeyi daha ucuza almanız için. O kampanyaları bekleyip toplama yapıp, 4500 TL gibi bir bütçeye çok daha performans veren bir kasa elde edebilirsiniz. Tabii montaj olaylarını falan biliyorsanız. Fikiriniz size kalmış, incehesap güvenilirdir bana göre. Gaming gecelerinde sipariş etmiş olduğum ürünler çok kısa sürede elime ulaştı "1 ay" bekleme gibi bir durum yoktu satın almış olduğumda. 3-2 güne geldi hepsi onu söyleyebilirim, umarım iyi bir bilgisayar dizersiniz.
Malesef toplama alamıyorum taksit ile almam gerekiyor :(

Wense

Picopat
En iyi cevaplar
0
Malesef toplama alamıyorum taksit ile almam gerekiyor :(
O zaman 4500 TL'ye bol bol kasa araştırması yapıp size göre en uygun olanını seçmek dahada iyi olacaktır. 4500 TL olan bir kasa almanız daha iyi olur daha sonra parçaları satın almak yerine.

kino

Hectopat
En iyi cevaplar
7
İşlemci 2 yaşında, ekran kartı 3 yaşında, SSD kalitesiz, kasa ve güç kaynağı kalitesiz. Böyle bir sisteme girmen iyi olmaz. Hazır sistem al demiyorum ama yalnızca örnek veriyorum. Şöyle bir sistem mesela daha uygun olur ufak tefek değişikliklerle.

Not: AMD 3100/3300X'li sistem yok ortalıkta.

Son düzenleme:
KS
BurakFİDAN

BurakFİDAN

Centipat
En iyi cevaplar
0
İşlemci 2 yaşında, ekran kartı 3 yaşında, SSD kalitesiz, kasa ve güç kaynağı kalitesiz. Böyle bir sisteme girmen iyi olmaz. Hazır sistem al demiyorum ama yalnızca örnek veriyorum. Şöyle bir sistem mesela daha uygun olur ufak tefek değişikliklerle.

Not: AMD 3100/3300X'li sistem yok ortalıkta.

Peki önerileriniz için çok teşekkürker hepinize.

kino

Hectopat
En iyi cevaplar
7
Yukarı