Ryzen 5 2600 RX 6600 XT darboğaz olur mu?

Hocam merhaba, şu an bende de R5 2600 var. Ekran kartımı RX 6600 XT ile değiştirmek istiyorum, ne kadarlık bir güç kaybım olur? Şu anki bütçe ile en iyi alınacak ekran kartının RX 6600 XT olduğunu düşünüyorum ama darboğaz mevzusu beni çekimser kılıyor. Taksidi bitirdikten sonra R5 2600'ü değiştirmeyi düşünüyorum.
Hocam ne yaptınız? R5 2600 ve RX 6600 XT ile darboğaz yaşıyor musunuz?

Hocam ne yaptınız? R5 2600 ve RX 6600 XT ile darboğaz yaşıyor musunuz?
Aynı soruyu sormak için yazacaktım tam.
Mesajları yeni görüyorum kusura bakmayın iş hali. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. RX 580 8GB kartım vardı daha önce, 30-40FPS daha çok fark etti. Ciddi anlamda bir performans kaybı olmadı, tabi ki daha iyi bir işlemci daha çok randıman verir ama ben şu an tatmin oldum. Uygun bir fiyatla denk getirdiyseniz alın geçin bence, şu piyasada yatırım olur.

Mesajları yeni görüyorum kusura bakmayın iş hali. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. RX 580 8GB kartım vardı daha önce, 30-40FPS daha çok fark etti. Ciddi anlamda bir performans kaybı olmadı, tabi ki daha iyi bir işlemci daha çok randıman verir ama ben şu an tatmin oldum. Uygun bir fiyatla denk getirdiyseniz alın geçin bence, şu piyasada yatırım olur.
Teşekkür ederim. Elimde R5 2600 var. 6600 XT veya indirim olursa 6700 XT almaya çalışıyorum. Bakalım neler olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı