Ryzen 5 2600 sistem aniden kilitlendi ve hiçbir şeye tepki vermedi

SplinterSen

Hectopat
Selamlar, biraz önce dizi izlerken bilgisayarım tamamen kilitlendi ve hiçbir şekilde tepki vermedi. Ne yaptıysam düzelmedi en son res atmak zorunda kaldım. Daha önce de bu sorunla karşılaştım fakat 2 yılda en fazla 3 kere oldu diğer 2'sinde Valorant'ta çok fazla Alt Tab yapınca karşılaşmıştım ama bu sefer hiçbir şey açık olmamasına rağmen sadece dizi izlerken olması minik bir telaşlandırdı beni. Oyunlarda herhangi donma FPS düşmesi hiçbir şey yaşamıyorum. 3 seferde de PC sabahtan akşama kadar açık kalmıştı. Ondan kaynaklanıyor olabilir mi? Sorun nerededir önemli bir sorun var mıdır? Cevaplarınızı bekliyorum.
İşlemcim Ryzen 5 2600.
Ekran kartım GTX1660 Ti
VS550 80+ 550W güç kaynağı.
SSD mevcut.
Onun dışında da gereken bir şey olursa yazarım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kilitlenmeler artmadığı sürece varsın kilitlensin hocam yani yapacak bir şey yok. Dediğiniz gibi kaliteli bir SSD değil ki zaten sadece Windows yüklü başka bir şey için kullanmıyorum bile. Bu kilitlenmeler başka bir parçayı bozar mı ya da başka bir sorun çıkartır mı var mı bir bilginiz.

Kilitlenmeler artmadığı sürece varsın kilitlensin hocam yani yapacak bir şey yok. Dediğiniz gibi kaliteli bir SSD değil ki zaten sadece Windows yüklü başka bir şey için kullanmıyorum bile. Bu kilitlenmeler başka bir parçayı bozar mı ya da başka bir sorun çıkartır mı var mı bir bilginiz.
Verileriniz gidebilir. Onun dışında sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı