Ryzen 5 2600 sisteme 3060 Ti uyum sağlar mı?

1dayumay

Hectopat
Merhabalar sistemim aşağıdaki gibidir 3060 Ti Founders Edition takmak istiyorum.
Herhangi bir problemle karşılaşır mıyım?
Beni yaza kadar idare eder mi?
(Arada LoL tarzı oyunlar oynayacağım.)
(İşlemciyi yazın değiştirmeyi düşünüyorum neden diye sormayın :) )

Sistemim:
İşlemci: Ryzen 5 2600.
RAM: G.Skill Trident Z 3000 MHz 8X2.
Anakart: B450M Bazooka v2.
SSD: Crucial BX500 120GB.
HDD: Seagate 1TB 3.5 7200RPM.
Kasa: Frisby GC 9250G.
PSU: Corsair RM650.
Monitör: ASUS MG248QR 144Hz 1ms.

Son düzenleyen: Moderatör:
1920x1080 ufak darboğaz olabilir belki hocam monitörünüz 2K olsaydı güzel olurdu. dert mi hayır gayet güzel idare eder gelecek yaza kadar bu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1920x1080 ufak darboğaz olabilir belki hocam monitörünüz 2K olsaydı güzel olurdu. dert mi hayır gayet güzel idare eder gelecek yaza kadar bu videoya bakabilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkür ederim diğer parçalarla uyumsuzluk sorunu çıkarmaz değil mi ?

Verdiğiniz sitede eğer doğruysa ATX, mATX ve mITX anakart desteklediği yazıyor. Söylediğiniz anakart da mATX olduğu için bir sorun çıkarmaz :D şimdiden hayırlı olsun mavi ekransız kullanmanız dileğiyle :)

Verdiğiniz sitede eğer doğruysa ATX, mATX ve mITX anakart desteklediği yazıyor. Söylediğiniz anakart da mATX olduğu için bir sorun çıkarmaz :D şimdiden hayırlı olsun mavi ekransız kullanmanız dileğiyle :)
Teşekkür ederim Amerika’dan BestBuy sitesinden alıp Amerikapostam aracılığıyla getirttireceğim bir sıkıntı çıkar mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı