Ryzen 5 2600 sistemi satıp Xbox One X almak

438943

Hectopat
İşlemci: Ryzen 5 2600.
Ekran kartı: GT 1030.
M.2 SSD: Kingston A2000 500 GB.

İstediğim oyunları ekran kartım yüzünden oynayamıyorum. İşlemci M.2 SSD ve ekran kartımı satıp One X almam mantıklı bir hareket olur mu?

One X almak mantıklı olmaz. Nedeni ise güçlü bile olsa desteği bitecek. En azından hepsini satıp Series S almak daha mantıklı olur. En azından güncel bir konsol.

İlerleyen zamanlarda depolama konusunda sıkıntı çekmek istemiyorsanız bence kenarda biraz para durması lazım, malum Series S'in 380 GB civarı bir boşluğu var, çok idareli kullanmak gerekiyor.

PC'den konsola geçmeyin. Dişinizi sıkıp bir ekran kartı alabilir ya da hem ekran kartını hem işlemciyi satıp APU işlemci alabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak cloud gaming sistemlerini kullanabilirsiniz. Uzun vadede sizi üzebilir PC'den konsola geçmek.

PC'den konsola geçmeyin. Dişinizi sıkıp bir ekran kartı alabilir ya da hem ekran kartını hem işlemciyi satıp APU işlemci alabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak Cloud Gaming sistemlerini kullanabilirsiniz. Uzun vadede sizi üzebilir PC'den konsola geçmek.

Hiçbir gelirim yok APU'lara baktım şu anki sistemim maksimum alabileceğim APU'dan daha iyi.

PC'den konsola geçmeyin. Dişinizi sıkıp bir ekran kartı alabilir ya da hem ekran kartını hem işlemciyi satıp APU işlemci alabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak Cloud Gaming sistemlerini kullanabilirsiniz. Uzun vadede sizi üzebilir PC'den konsola geçmek.

Ne gibi oyunlara merakın var onları söyle ona göre yönlendirme yapayım hem PC hem konsol kullanıcısı olarak.

Yeni konular

Geri
Yukarı