Ryzen 5 2600 ve RX 590 LoL'de 20 FPS Veriyor

Emir F.

Hectopat
Arkadaşlar bugün yeni masaüstü bilgisayar aldım, özellikleri:
  • AMD Ryzen 5 2600
  • RX590
  • 480 SSD
  • 500W PSU
  • B450M Pro anakart
  • 8 GB 3000MHz RAM

Bilgisayarı aldım League of Legends yükledim oyuna girdiğimde orta ayarlarda 20 FPS'den yukarı çıkmadı bilgisayar. Darboğazdan suphelendim bunun testlerini nereden yapabilirim acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
LoL'de 20 FPS almanız darboğaz ile ilgili değil. Darboğaz yok sisteminizde. Olsa bile 20 FPS almanız imkansızdı. Tüm sürücüleri doğru kurduğunuza emin misiniz? Özellikle ekran kartı sürücünüz kurulu mu? Windows 10 1903 kullanıyor musunuz?

LoL'de 20 FPS almanız darboğaz ile ilgili değil. Darboğaz yok sisteminizde. Olsa bile 20 FPS almanız imkansızdı. Tüm sürücüleri doğru kurduğunuza emin misiniz? Özellikle ekran kartı sürücünüz kurulu mu? Windows 10 1903 kullanıyor musunuz?
Bilmiyorum nereden öğrenebilirim?
Bir de işlemci fanı deli gibi çalışırken ekran kartının fanları çalışmıyordu.

Bilgisayar boştayken değerleri:
IMG_20190703_211142.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum nereden öğrenebilirim?
Birde işlemci fanı deli gibi çalışırken ekran kartının fanları çalışmıyordu.

Aygıt Yöneticisine girip ünlem işareti olup olmadığına bakın. Özellikle görüntü bağdaştırıcıları kısmına bakın.

411983

Burada kendi ekran kartı markanızı görüyor olmanız lazım.

411984

Oyun içerisindeyken GPU kullanımınız ne durumda?

Arkadaşlar bilgisayarı aldığım yere götürdüm kontrol ettiler ekran kartında sıkıntı olduğunu söylediler yenisini taktılar artık fpsem düşük değil yardımlarınız için teşekkürler.
Konu kapanabilir.
Arkadaşlar bilgisayarı aldığım yere götürdüm kontrol ettiler ekran kartında sıkıntı olduğunu söylediler yenisini taktılar artık fpsem düşük değil yardımlarınız için teşekkürler.
Konu kapanabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı