Ryzen 5 2600 ve RX570 8 GB'lı sistem toplama

clockout

Hectopat
  • Sapphire RX570 NITRO+OC GDDR5 8GB 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  • AMD Ryzen 5 2600 Socket AM4 3.9Ghz 19MB Önbellek 65W İşlemci
  • MSI B450M PRO-M2 AM4 AMD Ryzen DDR4 3600+MHz(O.C) USB3.1 Anakart
  • GSKILL 8GB(1x8GB) Ripjaws V Siyah DDR4 3200Mhz CL16 tek modül RAM
  • Kingston 240GB SSD
  • WD 3.5 1TB Caviar Blue SATA 7200Rpm 64MB Cache Harddisk
  • ASTRO 650W 80PLUS POWER 4X120mm FANLI KASA
Görüşlerinizi öğrenebilir miyim sevgili dostlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını RX 580 8 GB yapmalısın indirimle güzel fiyatlara alabilirsin.Kasa ile güç kaynağını da ayrı almanı öneririm

Raminizi dual chanel alın diyeceğim fakat anakart malum.
Anakarti da 50-100 TL daha fazla vererek daha iyi bir anakart almanızı tavsiye ederim.

Kasa ve psu yu daha kaliteli bişey seçebilirsin

Sistemi aldım ve kasa biraz gürültülü fakat görünümü ve fiyatı harika. Fakat ses beni biraz rahatsız etti. Black Friday olduğu için acele ettim yoksa değişmeyi düşünebilirdim sağolun.
Ekran kartını RX 580 8 GB yapmalısın indirimle güzel fiyatlara alabilirsin.Kasa ile güç kaynağını da ayrı almanı öneririm

Ekran kartını rx580 seçmiştim fakat Black Fridayin ilk günü tüm stoklar tükenmiş ve fiyat pahalılaşmış. Bütçemden dolayı rx570 aldım. Kasa konusunda sistemi aldıktan sonra görüşünüze katıldım.
Raminizi dual chanel alın diyeceğim fakat anakart malum.
Anakarti da 50-100 TL daha fazla vererek daha iyi bir anakart almanızı tavsiye ederim.

Anakart olarak b350 serisi düşünüyordum. İndirimle beraber b450 fiyatları aşağı çekildiği b450 olarak uygun bir anakart almayı düşündüm. Görüşünüze katılıyorum. Maalesef bütçe :(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı